اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : دیروز یک هیات تجاری و سرمایه گذاری ترک در حوزه فولاد مهمان رضا حسینی  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی  بود . در این دیدار حسینی با اشاره به فراهم بودن بسترهای لازم در استان برای سرمایه گذاری خارجی گفت: تمامی شرایط برای حضور سرمایه گذاران خارجی در استان فراهم است و استان آذربایجان غربی به عنوانی یکی از استانهای امن کشور میزبان سرمایه گذاران خارجی است .

در این دیدار سرمایه گذاران ترک نیز با اشاره به علاقه مندی برای سرمایه گذاری در حوزه فولاد در استان اعلام کردند بعد از بازدید از فرصت های سرمایه گذاری و کارخانجات فولاد استان در این زمینه تصمیم گیری می کنند.

بعد از این دیدار سرمایه گذاران حاضر در معیت رضا حسینی راهی کارخانه بزرگ فولاد ارومیه و برخی از واحدهای تابعه شدند تا بلکه بعد از بازدید و بررسی شرایط پیش رو برای جلوگیری از مرگ خاموش این واحد عظیم صنعتی که این روزها حال و روز خوشی ندارد ، مشارکت کنند.

حال باید دید این سفر ، دیدار و بازدید می تواند باعث فعال سازی این واحد بزرگ صنعتی استان شود ، واحدی که تا دیروز نان هزاران نفر را می داد و صدها نفر در آن اشتغال داشتند و منجی اوضاع قمر در عقرب این مجموعه خواهند شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست