اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی از اجرای طرح پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با عنوان «کمک‌های اولیه شادی» در ۶ شهر استان خبر داد.

 زهرا آب‌سوران با اعلام این خبر گفت: علاوه بر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، ایجاد شادی و نشاط در میان کودکان و نوجوانان، تامین  عدالت فرهنگی در مناطق حاشیه‌نشین و آسیب‌پذیر و افزایش قابلیت دیدن فرصت‌ها از دیگر اهداف این طرح می‌باشند.

او افزایش میزان تاب آوری و از بین بردن هیجان‌های منفی را هدف دیگر طرح «کمک‌های اولیه شادی» عنوان کرد و افزود: فرآیند اجرای طرح با شناسایی مناطق آسیب پذیر و حاشیه نشین شهرها کلید خورده و تشکیل جلسه شورای فرهنگی به منظور بررسی همه جانبه فعالیت مراکز مجری طرح و نظارت بر اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده از اولویت‌های ستاد کانون استان در پیشبرد طرح فوق می‌باشند.

مدیرکل کانون استان بیان کرد: در حال حاضر مراکز کانون شهرهای پیرانشهر، سردشت، شاهیندژ، چالدران، خوی و کتابخانه سیار شهری ارومیه در حال اجرای این طرح هستند و مطالعه در خصوص تسری این طرح به سایر شهرهای آذربایجان‌غربی در ستاد کانون استان در حال انجام است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست