اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : در جریان مسمومیت های مشکوک و سریالی دانش آموزان و دانشجویان در ایران، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ارومیه از مسمومیت ۱۱ دانش‌آموز و یک کادر در هنرستان عسگری ارومیه خبر داد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ارومیه از مسمومیت ۱۱ دانش آموز و یک نفر کادر هنرستان عسگری ارومیه خبر داد و افزود: در حال حاضر طبق بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان مربوطه منشأ مسمومیت مشخص نشده و تحقیقات برای رسیدن به منشأ آن ادامه دارد.

او ادامه داد: این دانش آموزان به بیمارستان‌های امام خمینی و شهید طالقانی ارومیه ارجاع داده شدند تا به مدت ۲ ساعت تحت نظر قرار گیرند و مابقی دانش آموزان هنرستان برای اینکه اولیا دانش آموزان خیال راحتی داشته باشند به منزل مراجعه کردند و فردا در کلاس درس حضور پیدا خواهند کرد.

دانشجویان دختر خوابگاه دختران یاس دانشگاه فنی و حرفه‌ای ارومیه نیز ساعت ۰۰:۳۰ و ۱:۰۰ بامداد امروز به صورت متوالی در ۲ بار متفاوت بوی گاز نامعلوم استنشاق کرده‌اند و ٢٩ نفر از آنها به مراکز درمانی منتقل شدند.

روز گذشته نیز در یکی از مدارس ارومیه تعداد ۲۸  نفر از دانش آموزان و ۳ نفر از کادر مدرسه با علایم سر درد و سرگیجه به وسیله یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند و این موضوع از سوی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی تایید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست