اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  استاندار آذربایجان غربی گفت: استان در حوزه ارتباطات متاسفانه وضعیت خوبی ندارد و باید با هم افزایی دستگاهها و اقدامات برنامه محور و پروژه محور، جهشی در بخش ارتباطات استان به وجود آید تا در راستای برقراری عدالت اجتماعی، آذربایجان غربی را در شاخص های مختلف به میانگین کشوری برسانیم.

محمدصادق معتمدیان امروز در دیدار مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت ارتباطات در استان با تاکید بر زمینه سازی جهت توسعه حوزه ارتباطات در آذربایجان غربی، افزود: نباید در مقابل توسعه استان بخصوص در حوزه ارتباطات سنگ اندازی شود.

او در ادامه برنامه ریزی برای پوشش صددرصدی خدمات ارتباطی در سطح استان را ضروری دانسته و گفت: با اولویت بندی و ایجاد رقابت بین شرکتهای بخش خصوصی حوزه ارتباطات، ارائه خدمات به مردم بهبود یابد.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تامین زیرساخت های لازم برای توسعه ارتباطات استان، تصریح کرد: با برنامه ریزی منظم و هم افزایی بین دستگاههای متولی، می توان به اهداف کوتاه مدت و بلندمدت در توسعه حوزه ارتباطات و مخابرات رسید.

معتمدیان همچنین با اشاره به مطالبه بحق مردم جهت توسعه حوزه ارتباطات و بهبود وضعیت اینترنت، افزود: استان در حوزه ارتباطات متاسفانه وضعیت خوبی ندارد و باید با هم افزایی دستگاهها و اقدامات برنامه محور و پروژه محور، جهشی در بخش ارتباطات استان به وجود آید تا در راستای برقراری عدالت اجتماعی، آذربایجان غربی را در شاخص های مختلف به میانگین کشوری برسانیم.

او با تاکید بر اینکه حوزه ارتباطات باید همواره بروز باشد، بیان کرد: در برنامه ریزی برای توسعه استان، مناطق محروم، کمتر برخوردار، مرزی و بخصوص روستاها در اولویت قرار گیرند.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با اعلام اینکه باید فضا برای بخش خصوصی باز شده و دستگاهها سرعت واگذاری پروژه ها را به بخش های غیردولتی تسریع کنند، تاکید کرد: برنامه های توسعه استان باید خروجی مثبت داشته و ارائه خدمات به مردم تسهیل شود.

معتمدیان استفاده از ظرفیت ها و منابع ملی و استانی برای توسعه حوزه ارتباطات را نیز ضروری دانسته و افزود: بهبود شاخص های توسعه آذربایجان غربی نیازمند پیگیری دستگاهها و نمایندگان استان در مجلس از وزارتخانه ها بوده و باید از ظرفیت های دانشگاهی و فارغ التحصیلان آذربایجان غربی بهره گرفت.

او در پایان با تاکید بر استفاده از مزیت مرزی بودن استان در بحث توسعه، گفت: با توجه به سرعت بالای پیشرفت حوزه ارتباطات، برنامه ریزی ها براساس اولویت ها به نحوی باشد که که آذربایجان غربی در مباحث توسعه عقب نماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست