اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در امنیت کامل در استان، افزود: تمامی تمهیدات لازم برای حضور مردم در انتخابات فراهم شده و ستاد انتخابات استان زمینه را برای حضور مردم در انتخابات حتی در مناطق صعب العبور فراهم خواهد کرد.

آوای مرز : استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه ما مکلفیم از آرای مردم به عنوان حق الناس صیانت کنیم، گفت: در انتخابات پیش رو به خاطر دنیای دیگران، آخرت خودمان را فدا نکرده و با جلب اعتماد عمومی و صیانت از آرای مردم، انتخابات را در امنیت و سلامت کامل برگزار می‌کنیم.

محمدصادق معتمدان در جلسه ستاد انتخابات آذربایجان غربی، با قدردانی از همکاری هیئت‌های اجرایی، بازرسی و نظارت در برگزاری موفق انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در استان، افزود: با اقتدار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و همکاری هیئت‌های اجرایی، بازرسی و نظارت، شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و در امنیت کامل در دوره اخیر انتخابات در استان بودیم.

وی همچنین امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت را ۴ مولفه اصلی انتخابات در کشور و مورد تاکید مقام معظم رهبری عنوان کرده و یادآور شد: قانون فصل الخطاب بوده و همه کسانی که از شورای نگهبان صلاحیت خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دریافت کردند، افراد صالحی هستند که خود را در معرض انتخاب مردم قرار دادند.

استاندار آذربایجان‌غربی به آغاز تبلیغات  چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور نیز اشاره کرده و افزود: عدالت تبلیغاتی را در استان فراهم می‌کنیم و امکانات لازم در چهارچوب قانون و به صورت عادلانه در اختیار تمامی کاندیداهای ریاست جمهوری قرار می‌گیرد.

معتمدیان همچنین با اعلام اینکه زمینه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در آذربایجان غربی را به شکلی باشکوه، در سلامت کامل و در یک فضای رقابتی فراهم می کنیم، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع مشارکت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ابعاد مختلف ملی و بین المللی، تمامی مسئولان استان موظف هستند زمینه را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.

وی در ادامه با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در امنیت کامل در استان، افزود: تمامی تمهیدات لازم برای حضور مردم در انتخابات فراهم شده و ستاد انتخابات استان زمینه را برای حضور مردم در انتخابات حتی در مناطق صعب العبور فراهم خواهد کرد.

استاندار آذربایجان‌غربی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی شهید خدمت و همراهان شهیدش، اضافه کرد: مردم داری، تواضع، اخلاق مداری، پشت کار، پرکاری و در بین مردم بودن، از ویژگی‌های برجسته شهید آیت الله رئیسی بود و این مسئله موجب شد یاد و خاطره این شهید خدمت در بین مردم ماندگار شود و حضور پرشور مردم در مراسم‌های تشییع و گرامی‌داشت شهدای خدمت، نشان از قدرشناسی مردم ایران اسلامی از خدمت گذاران صدیق جمهوری اسلامی ایران است.

فصل الخطاب در انتخابات قانون است

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی هم گفت:فصل الخطاب در انتخابات قانون است، انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان باید بر مدار قانون حرکت کنند.

ناصر عتباتی  گفت: جایگاه ریاست جمهوری به عنوان مهمترین نهاد اجرایی کشور است و هرچه قدر این قوه قوی و اثر بخش باشد مسیر حرکت به سوی تعالی و پیشرفت سرعت خواهد گرفت.

رئیس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی استان آذربایجان غربی در ادامه با بیان اینکه شعب ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی را نهادینه کرده و اعلام می‌کنیم، افزود: انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان هردو باید بر مدار قانون حرکت کنند.

ناصر عتباتی با بیان اینکه تا به امروز در یک فضای قانونی امور پیش رفته‌است، ادامه داد: یکی از بارزترین ویژگی‌های جمهوری اسلامی دموکراسی و مردم سالاری است که در قالب انتخابات خود را نشان می‌دهد.
عتباتی با اشاره به انتخابات دوره قبل افزود: آذربایجان غربی تجربه خوبی در برگزاری انتخابات داشته چنانکه قانونمندی را شاهد بودیم و در مقایسه با سایر دوره‌ها کمترین میزان تخلف را داشتیم.

مقام ارشد قضایی استان در پایان تاکید کرد: دستگاه قضایی پا به پای سایر مجموعه‌ها اقدامات خیلی خوبی در جهت صیانت از آرای مردم و تحقق ۴ راهبرد مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت که مقام معظم رهبری تعیین نموده اند انجام داده است و تلاش همه بر این خواهد بود که یک رقابت سالم و در نهایت امنیت و با مشارکت حداکثری اتفاق بیافتد و برای این امر فصل الخطاب قانون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست