اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

استان آذربایجان غربی با تولید سالانه بیش از ۷ میلیون تن محصولات کشاورزی، دارای رتبه‌های نخست و تک رقمی در تولیدات کشاورزی درسطح کشور است. 

آوای مرز :رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: همزمان با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، ۸۸ پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی استان با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۱۰ میلیارد ریال با اشتغال زایی مستقیم برای ۲۱۲ نفر وتثبیت اشتغال ۴۰۴ نفر آماده افتتاح می شود.

 خسرو شهبازی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در سالن همایش شهید حبیب پناهی سازمان جهاد کشاورزی استان ترتیب یافت، با تبریک فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی به تمامی تلاشگران و طلایه داران عرصه کشاورزی و جهادگران تامین امنیت غذایی جامعه، اظهارکرد: هفته جهاد کشاورزی فرصت مناسبی برای پاسداشت تلاش‌ها و دستاورد‌های بخش کشاورزی که در سایه زحمات و خدمات بی وقفه بهره برداران، مجموعه کارکنان جهاد کشاورزی و عمل به رهنمود‌های مقام معظم رهبری در جهت تامین امنیت غذایی و خودکفایی محقق شده است.
شهبازی افزود: از تلاش‌ها و زحمات بی‌وقفه شما عزیزان در انعکاس اخبار و رویداد‌های بخش کشاورزی و رسالت خطیر اطلاع‌رسانی در جهت تنویر افکار عمومی و پیشبرد اهداف و سیاست‌های سازمانی، صمیمانه قدردانی می‌کنم.
وی خاطر نشان کرد: باتوجه به ضرورت تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص تحقق شعار سال، جهش و رشد تولید دربخش کشاورزی، رسانه‌ها با روشنگری در خصوص شایعه پراکنی و دروغ پردازی رسانه‌های معاند خارجی در خصوص امنیت غذایی، با همراهی مردم نسبت به امید افزایی و تقویت وحدت و انسجام ملی مخصوصاً در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری می‌توانند توطئه‌های دشمنان برای نا امیدی مردم خنثی و بی اثرکنند.
وی افزود: استان آذربایجان غربی با تولید سالانه بیش از ۷ میلیون تن محصولات کشاورزی، دارای رتبه‌های نخست و تک رقمی در تولیدات کشاورزی درسطح کشور است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به شعار امسال هفته جهاد کشاورزی گفت: رویکرد محوری شعار امسال هفته جهاد کشاورزی تبیین نقش بی بدیل بخش کشاورزی درمقابله با تحریم‌های سخت و ظالمانه دشمنان دردستیابی به امنیت غذایی کشور و تحقق شعار استقلال وخوداتکایی در تولید محصولات کشاورزی و از همه مهمتر ضرورت حفظ و حراست از اندیشه‌های امام خمینی (ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری با توجه به نقش بی بدیل رهبری در هدایت جامعه است.
شهبازی، اصلاح الگوی کشت محصولات کشاورزی با محوریت تولید محصولات راهبردی، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های تولید، اجرای طرح جهش تولید در دیمزار‌ها، توسعه کشاورزی قرار دادی، افزایش ضریب نفوذ دانش در بین کشاورزان و علمی سازی کشاورزی، توسعه پایدار کشاورزی و تامین امنیت غذایی با تکیه بر تولید از منابع داخلی، ارتقای بهره وری در مصرف آب، صدور اسناد اراضی کشاورزی، ارتقای سطح درآمد و معیشت کشاورزان را از اهم اهداف و سیاست‌های اجرایی وزارت جهاد کشاورزی در سال جاری برشمرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست