اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: با الحاق اراضی در طرح جامع شهر ارومیه، حدود ۱۹ شرکت تعاونی با حدود ۴۵۰ هکتار زمین به محدوده شهر الحاق شده و مشکلات این تعاونی‌ها رفع می‌شود.

سید محسن حمزه‌لو در دومین جلسه رسیدگی به مشکلات تعاونی‌های مسکن آذربایجان‌غربی، گفت: در این جلسه در خصوص بررسی محدوده شهر و حریم آن بحث و بررسی و اعلام شد که افق طرح جامع جدید شهر ارومیه ١۵ ساله تهیه می‌شود.

او افزود: طرح جامع شهر جدید به منظور تأمین نیازهای مسکن و سرریز جمعیت ارومیه در قالب الگوهای مختلف سکونت و همچنین تأمین خدمات عمومی بررسی شده است.

 مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی ادامه داد: طرح جامع شهر ارومیه در شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران مطرح و مصوب شد و با این مصوبه الحاق بیش از هزار  هکتار از اراضی حاشیه ارومیه تصویب شده است.

 حمزه‌لو افزود: با این الحاق اراضی حدود ۱۹ شرکت تعاونی با حدود ۴۵۰ هکتار زمین به محدوده شهر الحاق شده و مشکلات این تعاونی‌ها رفع می‌شود.

او اضافه کرد: با الحاق اراضی، ۱۲۴ هزار نفر جمعیت شهرستان ارومیه از آن بهره‌مند شده و مشکلاتشان رفع می‌شود.

 مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اشاره به مساله جمعیت، بیان کرد: آمار و اطلاعات ارائه شده از طریق نهادهای متولی ملاک جمع‌بندی در طرح جامع است و اساس ارائه آمار جمعیت شهری در استان‌ها بر عهده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست