اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ساماندهی سایت‌های پسماند سطح استان، گفت: برای مدیریت هر چه بهتر زباله‌ها سایت زباله نازلو ۲۵ هکتار افزایش می‌یابد.

 آیدین رحمانی رضائیه در جلسه پسماند با بیان اینکه مدیریت اصولی پسماند ارومیه بیش از پیش مد نظر است، اظهار کرد: مسئولان پسماند می‌توانند برای مدیریت هر چه بهتر از ماشین آلات سازمان همیاری شهرداری‌های استان استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: بایستی برنامه مدیریت پسماند شهرستان ارومیه ظرف ۴۸ ساعت توسط شهرداری ارومیه و با هماهنگی فرمانداری به سازمان حفاظت محیط زیست استان ابلاغ شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به مدیریت هر چه بهتر زباله‌های سطح شهرستان ارومیه و سایت‌های زباله، گفت: در این راستا ۲۵ هکتار بر مساحت سایت زباله نازلو اضافه می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین مطالعات پیرامون موضوع پسماند و مدیریت این معضل جزو ضرورت‌هایی است که باید اعتبار لازم توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی تأمین شود.

رحمانی با تأکید بر توجه ویژه مسئولان سردشت به مسائل بهداشتی در ارتباط با دفن و دفع زباله، تشریح کرد: اماکن مناسب در این شهرستان انتخاب و بررسی شوند تا عموم با مشکل بهداشتی مواجه نشوند.

وی همچنین بر تجمیع سایت‌های زباله در سطح شهرستان سردشت تأکید کرد و ادامه داد: موضوع پسماند با تمام مردم ارتباط دارد و دولت موظف است تا شرایط لازم برای مدیریت این مسئله را بر اساس استانداردهای لازم انجام دهد.

رحمانی با اشاره به ارزش بالای درآمدهای پایدار از محل زباله‌های خشک استان، گفت: نیازمند مدیریت بهینه این موضوع هستیم و با مدیریت نوین وضعیت پسماند استان می‌توان گام‌های مثبتی برداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست