اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه دولت با کار کارشناسی مشکلات مردم را حل کند، گفت: نمایندگان مجلس خواسته های مردم را به گوش مسئولان برسانند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، اظهار کرد: مردم فرصت جبران کم‌کاری ها را به مسئولان و نمایندگان مجلس داده‌اند بنابراین آنها نیز باید بیش از گذشته تلاش کرده و با کار کارشناسی و تخصصی مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند.

وی ضمن قدردانی از ملت ایران و مردم آذربایجان غربی برای حضور با بصیرت در راهپیمایی حمایت از اقتدار ملی، اظهار کرد: ملت ایران با هوشیاری و حضور به موقع نشان دادند این مردم بصیرت داشته و تابع رهبری بوده و نمی گذارند دشمنان در کشور با آشوبگری مخل آسایش ملت شوند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه آشوبگران با اقدامات غیر اصولی خود نگذاشتند مردم اعتراض واقعی خود را به گوش مسئولان برسانند، خاطر نشان کرد: بنابراین این وظیفه نمایندگان مجلس است که اعتراض واقعی و به حق مردم را به گوش دولت و مسئولان امر برسانند.

حجت الاسلام قریشی با تاکید بر اینکه مدیران و مسئولان کشور دستورات رهبری را عملیاتی کنند، افزود: مسئولان باید بسیجی وار و با داشتن روحیه جهادی به مردم خدمت کنند.

امام جمعه ارومیه گفت: با توجه به نزدیکی به زمان ثبت نام نمایندگان مجلس از مردم خواست باهوشیاری و بصیرت افراد آگاه، متخصص و کاری را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنند.

حجت الاسلام قریشی تاکید کرد : هیچ تاییدیه‌ای از سوی نمایندگان ولی‌فقیه انجام نمی‌شود و هر فردی نیز سراغ من برای حضور در صحنه بیاید تنها با راهنمایی و درخواست برای حضور در صورت داشتن توان مدیریتی مواجه می‌شود.

وی با اشاره به ۷ آذر ماه سالروز نیروی دریایی تصریح کرد: نیروی دریای از ابتدای انقلاب تاکنون امنیت کشور را در دریا حفظ کرده و اکنون به بالاترین قدرت نظامی رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست