اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : « ماموستا ملاقادر سهرابی » امام جمعه سابق مهاباد صبح امروز، یکشنبه به دلیل ابتلا به کرونا دارفانی را وداع گفت.

 امام جمعه سابق مهاباد که به دلیل ابتلا به این بیماری از چند روز قبل در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بستری بود، صبح امروز در سن ۷۹ سالگی در این بیمارستان درگذشت.

ماموستا ملا قادر سهرابی دومین امام جمعه مهاباد پس از پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان بود که از سال ۱۳۶۳ به عنوان امام جمعه موقت مهاباد فعالیت خود را شروع کرد و از ۱۳۷۰ تا ۱۳۹۷ به مدت ۲۷ سال در سمت امام جمعه این شهرستان حضور داشت.

مرحوم ماموستا ملا رشید قرنی زاده نخستین امام جمعه مهاباد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان بود.

پیکر این روحانی عالیقدر لحظاتی قبل با حضور مردم متدین، مسوولان و شخصیت‌های مختلف تشییع و برای خاکسپاری به روستای خانقاه بوکان منتقل شد.

محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت ماموستا ملاقادر سهرابی امام جمعه سابق مهاباد را تسلیت گفت.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه نیز در این خصوص گفت: مرحوم ماموستا سهرابی در سالیان متمادی در اوج اختلافات منطقه‌ای توانست در مهابادی که افراد بسیاری قصد ایجاد منازعات داشتند با اشرافیت کاملی که بر منطقه و مردم داشت آنجا را مدیریت کند.

ماموستا مامد کلشی‌نژاد افزود : وی در سالیان متمادی در اوج اختلافات منطقه‌ای توانست در مهابادی که افراد بسیاری قصد ایجاد منازعات داشتند با اشرافیت کاملی که بر منطقه و مردم داشت آنجا را مدیریت کند.

  • مدیریت هفته نامه قندیل و پایگاه خبری آوای مرز این مصیبت وارده را خدمت خانواده محترم ماموستا سهرابی و همه مردم مهاباد تسلیت عرض می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست