اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیر کل امور اتباع وزارت کشور در بازدید میدانی از نقاط مرزی آذربایجان غربی به بررسی مشکلات استان درخصوص ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی و جلوگیری از ورود اتباع خارجی غیرمجاز به کشور پرداخت.

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی محمودی دستیار وزیر و مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در سفری به آذربایجان غربی از نقاط مرزی، مهمانشهرها و اردوگاهها بازدید و همچنین به بررسی مسائل و مشکلات استان در خصوص ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی و جلوگیری از ورود اتباع خارجی غیرمجاز به کشور پرداخت.

در این سفر محمودی همچنین در جلسه شورای تامین شهرستانها که با حضور اعضای شورای تامین برگزار گردید شرکت و به بررسی ورود و خروج و طرد اتباع خارجی در نقاط مشترک مرزی با کشورهای همسایه از جمله ترکیه و همچنین شناسایی کمبودها و نواقص موجود استان پرداخت و افزود؛ ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی و رفع مشکلات موجود صرفاً از طریق همفکری، هم افزایی و مشارکت دستگاه ها و سازمانهای ذیربط امکان پذیر خواهد بود.

دستیار وزیر و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اشاره به اینکه استان آذربایجان غربی مسیر ترانزیت اتباع خارجی به کشور ترکیه و کشورهای اروپایی می باشد خواستار کنترل و نظارت بیشتر در مبادی مرزی شد.

در ادامه سفر محمودی همچنین از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری آذربایجان غربی بازدید و ضمن گفتگو با کارکنان آن اداره کل رهنمودهای لازم را در جهت ارائه خدمات بهتر به اتباع و مهاجرین خارجی بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست