اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : در ششمین روز از ایام گرامیداشت دهه فجر در شهرستان پیرانشهر چندین طرح و پروژه عمرانی و خدماتی با حضور استاندار آذربایجان غربی افتتاح و به بهره برداری رسید.

همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در ششمین روز از گرامیداشت این ایام خجسته، با حضور محمد مهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی، پورایراندوست مدیر کل ورزش و جوانان استان ، آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، شیخی مدیرعامل شرکت گاز ، کمال حسین پور نماینده شهرستان های پیرانشهر و سردشت در مجلس ، سیدعلی ترابی فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی چندین طرح و پروژه خدمات رسانی و عمرانی در شهرستان پپیرانشهر در حوزه های مختلف عمرانی و خدماتی افتتاح و به بهره برداری رسید.

–  افتتاح و بهره‌برداری از جایگاه CNG برادران دادفر و ایرانی شهر پیرانشهر با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال از محل آروده شخصی و اعتبارات دولتی در مساحت ۵ هزار و چهارصد متر مربع در محل ورودی شهر پیرانشهر بطرف جاده سردشت یکی از مهمترین پروژه هایی بود که با حضور مسئولان افتتاح شد.

– افتتاح و بهره برداری از پروژه گازرسانی به شش روستای بخش مرکزی پیرانشهر از جمله روستاهای دیلزه، قلات رش، چیانه، نمنجه، بادین آباد پیران و گردیمخانه با تعداد مجموع ۶۱۸ خانوار یکی دیگر از پروژه هایی بود که با اعتبار ۵۴ میلیارد ریال در‌ دهه مبارک فجر امسال با حضور استاندار و مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی افتتاح و مردم این روستاها از نعمت گاز روستایی برخوردار شدند.

–  پروژه مهم و حیاتی مجتمع جامع سلامت خدمات شهری ۳ پیرانشهر واقع در منطقه محروم کهنه خانه با سه ساختمان مرکز جامع سلامت خدمات ۳ شهری؛  پایگاه سلامت کهنه خانه  و پایگاه فوریت های پزشکی هم یکی از پروژه های مهم شهرستان پیرانشهر بود که با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال افتتاح و آماده خدمات رسانی به مردم این منطقه شد.

-بهره برداری از چمن مصنوعی جوانان کهنه خانه و سالن ورزشی چندمنظوره و سرپوشیده جوانان پیرانشهر با مساحت ۱۳۵۰ متر مربع و با اعتبار  ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آخرین پروژه خدماتی و ورزشی شهرستان پیرانشهر بود که در ششمین روز از ایام الله گرامیداشت دهه فجر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

-دیدار با خانواده شهید حاصل احمدی و ماموستا محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر از دیگر برنامه های امروز شهریاری و مسئولان شهرستانی بود.

شایان ذکر است  بنا به اعلام سیدعلی ترابی فرماندار پیرانشهر در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر امسال ۷۶ پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و آموزشی با اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیارد تومان در شهرستان پیرانشهر افتتاح و کلنگ زنی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست