اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی از پخش سریال طنز ترش و شیرین همزمان با تعطیلات نوروزی خبر داد.

مسعود مجرد نوروز امسال صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با تولیدات متنوع نوروز امسال مهمان خانه هم استانی‌ها می‌شود افزود: برنامه یاز نغمه سی، یاز گلیر، ائویمیز و سریال طنز ترش و شیرین از بخش سیما از جمله برنامه‌های جذابی است که برای هم استانی‌ها تدارک دیده شده است.

وی ادامه داد: بخش صدای صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نوروز ۹۸ را با ویژه برنامه تحویل سال با عنوان “باهارا سلام” (سلام به بهار)،”گلدی باهار” (بهار آمد) به تهبه کنندگی محمدعلی عبدالی و “یاز نفسی” (نفس بهار) به تهیه کنندگی زینب اسمی در خدمت شنوندگان خواهد بود.

مجرد برنامه نوروز نغمه لری با موضوع گردشگری را از دیگر برنامه‌ها معرفی کرد و افزود: معرفی جاذبه‌های طبیعی و تاریخی استان، ارتباط زنده با سایر مراکز صداوسیما و گزارش‌های متنوع از مسافران و مهمانان نوروز در سراسر استان از آیتم‌های سایر برنامه‌های صدای مرکز آذربایجان غربی در ایام نوروز ۹۸ خواهد بود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی گفت: سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز با برنامه‌های شاد و متنوع، میهمان خانه‌های گرم و صمیمی مردم استان در ایام نوروز ۹۸ خواهد بود.

وی ادامه داد: سیمای مرکز آذربایجان غربی نوروز ۹۸ را با “یازگلیر” (بهار می‌آید)،ائویمیز، سلام اوشاقلار، سریال طنز تازه تولید شده “تورشا شیرین”، برنامه “شاد یاشا” با رویکرد طنزنمایشی و بیزیم ائللر با رویکرد فولکلور، مستندهای معرفی استان، نغمه عاشقی و دیدار در مراکان و نیز مستندهای فلامینگو ها و در مسیر زاب از آنتن سیمای استانی پخش به استقبال سال جدید می‌رود.

ساخت سریال طنز “ترش و شیرین” به کارگردانی بابک لطفی کلید خورد، این سریال در تعطیلات عیدنوروز از شبکه استانی آذربایجان غربی پخش خواهد شد.

این سریال در قالب طنز به معضلات و آسیبهای اجتماعی از قبیل اعتیاد و طلاق می پردازد.این سریال ۱۶ بازیگر اصلی، ۲۹ بازیگر فرعی و ۲۰۰ هنرور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست