اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

 آوای مرز : معاون مالی و اقتصادی شهرداری ارومیه گفت:۸۲۰ میلیارد ریال از محل بدهی سازمان های دولتی به شهرداری ارومیه نزد بانک شهر تسویه شد.

حسین اشرفی، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه بدهی های شهرداری ها به سیستم بانکی بار سنگینی را روی دوش شهرداری ها می گذارد و همچنین نوسان نرخ ارز در چند سال گذشته به عنوان چالشی برای تامین مالی  شهرداری ها در نبود حمایت دولت تبدیل شده است، به دستور شهردار ارومیه راهکارهای مختلفی برای تسویه بدهی های شهرداری ارومیه برنامه ریزی شد.

او افزود: در نهایت موفق شدیم بعد از پیگیری های مستمر از طریق بانک مرکزی و بانک شهر و  رایزنی های بعمل آمده، بدهی شهرداری ارومیه به میزان ۸۲۰ میلیارد ریال را نزد بانک شهر  تسویه کنیم.

اشرفی با بیان اینکه این اقدام برای اولین بار از سوی شهرداری ارومیه صورت گرفت، تصریح کرد: این مدل کماکان از سوی معاونت مالی اقتصادی شهرداری ارومیه ادامه دارد .

معاون مالی اقتصادی شهرداری ارومیه در پایان با تاکید بر اینکه با این اقدام منابع مالی شهرداری آزاد و کمک بزرگی به پرداخت حقوق پرسنل شهرداری شد، از تلاشهای روح الله حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در این راستا و پیگیری ها و رایزنی های وی در وصول مطالبات از بانک مرکزی قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست