اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی گفت: توزیع ۲ هزار و ۴۰۰ تن برنج وارداتی در سطح بازار استان با هدف تنظیم بازار برنج آغاز شد.

نادر رحیمی در این زمینه افزود: با توجه به فرارسیدن ایام پایانی سال و همزمانی آن با ماه مبارک رمضان و به منظور تأمین کالاهای اساسی و تنظیم بازار، ۲ هزار و ۴۰۰ تن برنج هندی به قیمت مصوب دولتی از قرار کیلویی ۳۵ هزار تومان و برنج تایلندی از قرار کیلویی ۱۸ هزار تومان در شهرهای استان در حال توزیع است.

وی بیان کرد: در همین راستا ۴۱۰ تن گوشت گوساله منجمد و ۲۰۵ تن گوشت گوسفندی وارداتی با قیمت مصوب در سطح شهرستان‌های استان در حال توزیع است.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی اضافه کرد: میانگین قیمت هر کیلوگرم از گوشت‌های توزیعی حدود ۱۵۰ هزار تومان است و با توجه به وجود ذخیره سازی مناسب این اقلام روند توزیع گوشت منجمد تا ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان به صورت مستمر در سطح استان ادامه دارد.

رحیمی بیان کرد: این میزان توزیع از طریق شبکه‌های توزیع فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف کارگری، کارمندی، محلی و کارگروه‌های تنظیم بازار استان در حال انجام است.

آذربایجان غربی دارای بیش از سه میلیون نفر جمعیت و ۲۳۵ هزار بهره بردار در بخش کشاورزی است.

این استان با تولید سالانه ۶.۸ میلیون تن انواع محصولات کشاورزی یکی از قطب‌های کشاورزی کشور محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست