اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از محکومیت قطعی تعدادی از مسولان وقت دامپزشکی استان خبر داد.

ناصر عتباتی گفت: تعدادی از مدیران وقت دامپزشکی استان به اتهاماتی از قبیل اختلاس، تبانی در معاملات دولتی و ارتشاء تحت تعقیب قرار گرفته و پس از طی مراحل رسیدگی در دادسرا و محاکم بدوی و تجدیدنظر به مجازاتهای قانونی مقرر محکوم شده اند.

او  افزود : مجازاتهای مقرر این مدیران شامل حبس، انفصال از خدمات دولتی، شلاق و جزای نقدی می باشد که در مرحله اجرای حکم به موقع اجراء گذاشته شدو محکومان جهت تحمل مجازات به زندان معرفی شدند.

رئیس شورای قضایی استان تصریح کرد : دستگاه قضایی در مقام حفظ حقوق بیت المال و حقوق عامه مردم با هیچ کسی یا هیچ مقامی مماشات نخواهد کرد و با خاطیان و متجاوزان به بیت المال و سوء استفاده کنندگان از اعتماد عمومی برخورد قاطع قانونی و قضایی خواهد نمود.

متلاشی شدن باند بزرگ تولید و قاچاق مواد مخدر در ارومیه

رئیس کل دادگستری اذربایجان غربی همچنین از متلاشی شدن باند بزرگ تولید و قاچاق مواد مخدر در ارومیه خبر داد.

ناصرعتباتی  گفت: با اشراف اطلاعاتی از وجود باند تولید و قاچاق مواد مخدر در ارومیه طی عملیات مشترک اداره کل اطلاعات و دستگاه قضایی استان این باند کشف و متلاشی گردید.

وی افزود: در این عملیات ۳۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین، ۶۰ لیتر مواد پیش ساز های مواد مخدر  از متهمین کشف و ضبط گردید و در این زمینه سه نفر متهم دستگیر و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

عتباتی در پایان تاکید کرد: برخورد جدی و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر جریان دارد و اجازه فعالیت به این افراد نخواهیم داد و با هماهنگی مطلوبی که بین دستگاههای انتظامی و امنیتی و قضایی استان ایجاد شده بنیان های مالی این سوداگران از هم پاشیده می شود و سوداگران در ید اختیار قانون و دستگاه قضایی می باشند.

ملاقات مردمی

سه شنبه ۲۳ فروردین ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی برگزار شد.

ناصر عتباتی و معاونین قضایی وی در این دیدار ضمن ملاقات چهره به چهره با بیش از ۱۳۰ نفر از مراجعان در مورد درخواستهای هر یک دستورات لازم را صادر نمودند.

این ملاقات از سری ملاقاتهای مردمی رئیس کل دادگستری استان می باشد که سه شنبه هر هفته با دعوت قبلی از درخواست کنندگان توسط دفتر ارتباطات مردمی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به منظور اجرای سیاست ارتباط مستقیم مسئولین قضایی استان و تکریم مراجعین صورت می پذیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست