اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت نهاد های انقلابی در حوزه های مختلف و بویژه اجرای طرح های اقتصادی گفت: با استفاده از ظرفیت این نهادها در استان روند محرومیت زدایی در آذربایجان غربی شتاب می گیرد.

محمدصادق معتمدیان  در  دیدار با رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى با قدردانی از تلاش های این بنیاد در  اجرای طرح های محرومیت زدایی در آذربایجان غربى بویژه در شهرستان چالدران گفت: امیدواریم با استفاده از ظرفیت نهاد های انقلابی از جمله بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى در  آذربایجان غربی روند محرومیت زدایی در این استان شتاب گیرد.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از ورود واحدهای صنایع تبدیلی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى در خرید سیب صنعتی استان و کمک به تعادل قیمت سیب های صنعتی قدردانی کرد و افزود: با ورود واحد های صنایع تبدیلی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى برای خرید سیب صنعتی با قیمت تضمینی، باغداران توانستند بخشی از سیب صنعتی خود را با قیمت قابل قبول به فروش برسانند.

وی در  ادامه سخنان خود با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های آذربایجان غربی در حوزه های مختلف افزود:  در بحث محرومیت زدایی و اجراى طرح های اقتصاد مقاومتی نیازمند حضور موثر نهادها انقلابی بویژه بنیاد مستضعفان  انقلاب اسلامى هستیم.

معتمدیان همچنین در این دیدار از آقای فتاح رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای حضور در آذربایجان غربی و بررسی زمینه‌هایی سرعت بخشى به پروژه های  محرومیت زدایی و توسعه ی این پروژه ها و همچنین اجرای پروژه های اقتصادی در استان دعوت کرد.

در این دیدار فتاح رییس بنیاد مستضعفان نیز با تبریک انتصاب محمدصادق معتمدیان به عنوان استاندار آذربایجان غربی گفت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامى آماده حضور در آذربایجان غربی و توسعه ى  طرح های اقتصادی در راستاى ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست