اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی از دعوت و اعزام سه ورزشکار استانی به اردوهای تیم های ملی خبر داد.

عبدالسلام معروفی اظهار کرد: علی شکیبازاده از ارومیه و شهاب رحیمی از بوکان دو کشتی‌گیر شایسته استانی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی به میزبانی استان تهران دعوت و اعزام شدند.

وی ضمن تقدیر از زحمات فدراسیون، مربیان و کادر فنی ادامه داد: همچنین دانیال رشیدی جوان آینده‌دار پیرانشهری نیز دیگر ورزشکار استانی است که به اولین اردوی ارزیابی تیم ملی فوتسال ناشنوایان که به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود دعوت شده که سهم آذربایجان غربی از این دو اردو سه ورزشکار باشد.

لازم به ذکر است شکیبازاده دارای چندین مدال المپیکی، جهانی و ایران است و شهاب رحیمی نیز دارنده چندین مدال ملی بوده و هر دوی این ورزشکار در آخرین مسابقات قهرمانی کشوری موفق به کسب مدال نقره و نایب قهرمانی شده بودند.

همزمان با اعزام این سه ورزشکار استانی به اردوهای تیم های ملی ناشنوایان، هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی در حال حاضر میزبان اولین اردوی ارزیابی تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشورمان است.

گفتنی است کشتی‌گیران ناشنوای ایران خود را برای اعزام به اولین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی آسیا و اقیانوسیه که اواخر امسال در قرقیزستان برگزار می‌شود، آماده می کنند.

آذربایجان غربی از جمله استان‌های فعال در حوزه ورزش‌های ناشنوایان است و چندین بازیکن ملی پوش در رشته‌های مختلف دارد و هیات استانی هم جزو هیات های برتر کشوری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست