اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی در جلسه شورای ورزش استان با محوریت برنامه های هفته پارالمپیک به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان و مدیران دستگاههای اجرایی و اعضای شورا در سالن جلسات طبقه همکف استانداری با اشاره به اینکه هر چند ورزشکاران ناشنوا دارای المپیک جداگانه می باشند ، اذعان کرد : خوشبختانه ورزشکاران ارزشمند و صاحب نامی در حوزه ملی و استانی وجود دارند که می توانند موفق به کسب مدال های رنگین پارالمپیکی شوند.
عبدالسلام معروفی افزود : تمام دغدغه فدراسیون ناشنوایان و به تبع آن هیات های ورزش از جمله آذربایجان غربی حل مشکلات پیش روی جامعه هدف و کسب عناوین افتخارآمیز ورزشی توسط ورزشکاران و قهرمانان است.
وی با اشاره به اینکه به رغم همه مشکلات پیش رو و کمبود اعتبارات و امکانات هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی توانسته رشته های زیادی را فعال نماید ؛ خاطرنشان ساخت : در حال حاضر از رشته های زیرمجموعه هیات چندین رشته از جمله والیبال ، فوتسال، شطرنج، دوومیدانی، تنیس روی میز، تکواندو و کشتی در دو بخش آقایان و بانوان فعال می باشد.
رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی خواستار توجه بیشتر به ورزشکاران و قهرمانان و اختصاص سالن و امکانات شد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار هم گفت: آذربایجان غربی توانمندی و قابلیت برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی در رشته های مختلف را دارد. علی مصطفوی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش ورزشکاران استان در کسب موفقیت های مختلف ملی و بین المللی گفت: ضروری است جایگاه و شان ورزشکاران استان حفظ و مورد توجه قرار گیرد.
عبداله چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و همچنین کیومرث پورایراندوست معاون ورزشی اداره هم در این جلسه از افتخارات و کسب رتبه های ورزشی استان گفتند.
حضور در مزار شهدا ، دیدار مسئولان با ورزشکاران ناشنوایان، جانباز و معلول ، تقدیر از قهرمان ملی و بین المللی استان در رشته های مختلف، پیاده روی خانوادگی هیات های مربوطه ، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و غیره از جمله برنامه های پیشنهادی برای گرامیداشت هفته ملی پارالمپیک در استان اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست