اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: ارتباط با خدا و تقوای الهی شرط موفقیت مدیر اسلامی است.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی  امروز در جلسه تکریم و معارفه رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه آذربایجان غربی که در سالن جلسات حوزه علمیه ارومیه برگزار شد، افزود: شرط اصلی موفقیت یک مدیر انقلابی و اسلامی داشتن ارتباط با خدا و تقوای الهی است.
وی بااشاره به اینکه یک مدیر اسلامی باید متقی باشد، تصریح کرد: شب زنده داری، مدیریت صادقانه و از خدا و کمک خواستن ۳ توصیه مهم برای مدیریت موفق است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در نظام اسلامی اگر مسئولی ارتباط با خدا و شب زنده داری نداشته باشد نمی تواند به عنوان مدیری موفق عمل کرده و نواقصی خواهد داشت.

امام جمعه ارومیه اظهارکرد: مدیر جامعه اسلامی نباید برخوردی مناقضانه و دوسویه داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به سالروز ازوداج حضرت امیر المومنین و حضرت زهرا(س) یاد آورشد: باید در زندگی زناشویی باید از زندگی این دو بزرگوار الگو و سرمشق گرفته تا زندگی پربرکت و متداوم داشته باشیم.

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: در گام دوم انقلاب نهاد ائمه جمعه باید نقش آفرینی ویژه ای در جامعه داشته باشند.

حجت الاسلام نوری افزود: در گام دوم انقلاب نهاد ائمه جماعات باید نقش آفرینی ویژه داشته و حرکت این نهاد مدبرانه، مبتنی بر نقشه، تاثیر گذار و هدایت گر سایر نهادها باشند.

وی تصریح کرد: در ۴۲ سال گذشته ائمه جمعه منشا، خیر وبرکت بوده و باید در گام دوم انقلاب نیز این منشا اثر باید تداوم داشته باشد.

حجت الاسلام نوری با اشاره به اینکه در ۸۹۱ نقطه ایران پایگاه امام جمعه برقرار است، خاطرنشان کرد: در ایام فعلی کرونا با وجود فراز و نشیب ها در ۷۵۴ پایگاه براساس دستورالعمل ها بهداشتی نماز جمعه برگزار می شود.

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اظهارکرد: در حال حاضر نزدیک به ۹۰۰ ائمه جمعه در سراسر کشور بدون تعطیلی در حال انجام خدمت هستند.

وی با تاکید به اینکه در حال حاضر نهاد ائمه جماعات مجهز به نگاه برنامه محور ، حرکتی مبتنی بر نقشه هستند، یاد آور شد: بالای ۹۰درصد ائمه جمعه کشور با شناسایی و رصد دقیق مسایل دارای برنامه عملی هستند.

حجت الاسلام نوری اظهار کرد: با توجه به اینکه ائمه جمعه کشور وظیفه بررسی مشکلات کشور را نیز دارند تا کنون بیش از ۶۰۰۰ مسئله مهم کشور که نیاز است دولت برای رفع آن وارد شود توسط ائمه جمعه کشور آماده شده و در اختیار رئیس جمهور منتخب پیشنهاد خواهیم داد.

وی ادامه داد: برنامه محوری جزء اولویت های ائمه جمعه است.

رئیس جدید شورای سیاست گذاری ائمه جماعات آذربایجان غربی هم گفت: نماز جمعه قلب فرهنگی یک جامعه هستند.

حجت الاسلام عبدل امروز ۲۱ تیر ماه در جلسه تودیع و معارفه رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه آذربایجان غربی که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: نماز جمعه قلب فرهنگی یک جامعه بوده و ساماندهی این وظیفه برعهده ائمه جمعه است.

وی تصریح کرد: ائمه جمعه باید به خوبی و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری این وظیفه خطیر فرهنگی را به سرمنزل مقصود برسانند.

حجت الاسلام  عبدل خاطرنشان کرد: نماینده ولایت فقیه خط قرمز ما بوده و با بهره مندی از فرمایشات ایشان امیدواریم در گام دوم انقلاب بتوانیم با برنامه محوری به مردم خدمت کنیم.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جماعات آذربایجان غربی  اظهارکرد: با تشکیل هیات اندیشه ورز با همراهی جوانان انقلابی گام های مهمی در این سنگر فرهنگی انجام خواهیم داد.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات ۶ ساله حجت الاسلام حسینخانی ، حجت  الاسلام  امیر عبدل به عنوان رئیس جدید شورای سیاست گذاری ائمه جمعه آذربایجان غربی معارفه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست