اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در روزهای اخیر سبقت غیر مجاز در صدر تخلفات جاده ای استان قرار گرفته که در بعضی مناطق حادثه آفرین نیز بوده است.

 پیمان آرامون با اعلام این خبر گفت: ۹.۱۴ درصد از خودرو های متردد در محورها فاصله مجاز از خودرو جلویی را رعایت نمی‌کنند.

او ادامه داد: از آغاز طرح نوروزی تا پایان دومین روز از سال جدید بیش از ۵ میلیون خودرو در محور های استان تردد کرده اند که با توجه به آمار این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۲۷ درصدی داشته است.

آرامون بیان کرد: جاده ارومیه مهاباد همچنان رکورد پر تردد ترین محور را با تردد ۳۸۵۸۸۷ وسیله نقلیه در اختیار دارد و کمترین تردد در محور پلدشت به جلفا بوده است.

مدیر کل راهداری استان اظهار کرد: میزان تردد های خروجی از استان از آغاز طرح نوروزی تا پایان ۲ فروردین ۴۱۵۸۴۸ هزار بوده است و خودرو های ورودی عدد ۴۳۰۱۷۷ را به خود اختصاص داده اند.

جابجایی بیش از ۵۵ هزار مسافر نوروزی در آذربایجان غربی

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از جابجایی ۵۵ هزار مسافر توسط ناوگان عمومی استان خبر داد و گفت: این تعداد از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا پایان ۲ فروردین  ۱۴۰۲ و درقالب ۸۵۰۰  سفر جابجا شدند.

شمس الدین صدیق نیا افزود: در این مدت ۱۸۳۳۳ مسافر با سواری، ۹۳۶۵ مسافر با مینی بوس و ۲۷۴۲۴ نفر مسافر با اتوبوس جابجا شده اند.

صدیق نیا بیان کرد: از آغاز سال ۱۴۰۲ مصادف با یکم فروردین تاکنون مصادف با شروع تعطیلات نیز ۱۱ هزار نفر در قالب ۱۸۰۰ سفر توسط ناوگان عمومی آذربایجان غربی جابجا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست