اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : با حضور مصطفوی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ،حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه چالدران،اعضای شورای تامین و شورای اداری سرپرست فرمانداری چالدران معرفی شد

در این مراسم محمدرضا عبداله نژاد به عنوان سرپرست فرمانداری چالدران معرفی و از خدمات حسن محمدزاده قدردانی شد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم با اشاره به اینکه امروزه دشمنان اسلام  همواره در تلاش هستند با ایجاد انواع توطئه ها  مانع رشد و توسعه ایران اسلامی  شوند، افزود: ملت شریف ایران اسلامی علیرغم تهدیدات و فشارها از سوی استکبار جهانی پشتیبان نظام و ولایت هستند.

مصطفوی با اشاره به اینکه تمامی مسئولین وظیفه دارند در خدمت مردم باشند افزود: مدیران باید تلاشهای لازم را در جهت پیشرفت شهرستان انجام دهند.

وی از شهرستان چالدران به عنوان شهرستان با استعداد و ظرفیت بالا یاد کرد و گفت: داشتن معادن غنی ، مراتع سر سبز ، انواع محصولات دامی و کشاورزی از جمله استعدادها و ظرفیت های بالقوه شهرستان چالدران است.

حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه چالدران نیز در این مراسم با اشاره به برخی از محرومیت های شهرستان در بخش های مختلف بر رفع این محرومیتها تاکید کرد و گفت: شهرستان چالدران  با داشتن ظرفیت های بسیار مهم تاکنون نتوانسته به جایگاه اصلی خود برسد که انتظار می رود مسئولین در این خصوص تلاشهای لازم را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست