اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: با به تاخیر افتادن زمان برگزاری مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان در کشور چین، ایران در هشت رشته این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

هادی بشیریان در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های دانشگاهی آذربایجان‌غربی در دانشگاه ارومیه افزود: حضور ۸ رشته ورزشی از جمله تیراندازی با کمان، تیراندازی، ووشو، شمشیربازی، دو ومیدانی، جودو و قایقرانی از کشورمان در این یونیورسیاد قطعی شده و از آبان ماه مسابقات انتخابی برای معرفی نفرات اعزامی برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: شهریور ماه امسال نیز تیم‌های کشورمان در رشته‌هایی چون کشتی آزاد و فرنگی، سه گانه، قایقرانی، ووشو و شطرنج به مسابقات بین المللی که در کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، بلژیک و لهستان برگزار خواهد شد، اعزام می‌شود.

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی ادامه داد: یکی از برنامه‌های مدنظر فدراسیون، برنامه‌ریزی برای برگزاری المپیاد و جشنواره‌های استانی با تاکید بر رشته‌های اعزامی به یونیورسیاد است که از مهرماه امسال برگزار شود.

بشیری اضافه کرد: برگزاری لیگ‌های دانشجویی از دیگر برنامه‌های فدراسیون است که امسال لیگ بسکتبال ۳ نفره راه اندازی شده و یک برنامه دیگر فدراسیون، تلاش برای دریافت مجوز باشگاه‌های دانشگاهی هستیم.

در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های دانشگاهی آذربایجان‌غربی که با حضور رئیس فدراسیون و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و اعضای مجمع برگزار شد، سلمان فرضعلی پور با ۱۳ رأی از ۱۳ رأی مأخوذه برای دوره چهار ساله رئیس این هیأت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست