اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : درپی قطع درختان مجموعه ورزشی تختی ارومیه ، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی از همه مردم شریف استان و شهروندان ارومیه‌ای عذرخواهی کرد.

دکتر چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان در سومین جلسه شورای ورزش همگانی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مدیران کل و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، ضمن عذرخواهی از مردم شریف استان بالاخص شهروندان ارومیه ای و جامعه بزرگ ورزشی و جوانان به جهت قطع درختان مجموعه ورزشی تختی که اوایل هفته رخ دادگفت: قطع درختان مجموعه ورزشی تختی که خاطرات زیادی با آن درختان داریم و با آنها زندگی کرده ایم اتفاق ناگواری بود که موجب ناراحتی همگان گردید.

وی گفت: این درختان جزئی از حیات و زندگی ما بودند و شخص بنده با آنها زندگی کرده ام، به آنها آب داده ام و وجود آنها طراوتی خاص به مجموعه ورزشی تختی داده بود.

چمن گلی ادامه داد: بی شک حفظ محیط زیست و درختان وظیفه عمومی است و امیدواریم همگی در حفظ سرمایه‌های طبیعی نهایت تلاش را انجام دهیم و بابت این اتفاق از عموم مردم استان بویژه شهروندان شریف ارومیه‌ای و جامعه ورزش و جوانان عذرخواهی می کنم و با خاطیان برخورد لازم و جدّی صورت خواهدگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست