اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : استاندار آذربایجان غربی گفت: مجموعه مدیریتی استان باید ترکیبی از نیروهای با تجربه مدیریت در سطوح مختلف و جوانان انقلابی با روحیه جهادی و با انگیزه باشد.

محمدصادق معتمدیان در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی ضمن قدردانی از تلاش ۳۳ ساله علی مصطفوی در حوزه های مختلف وزارت کشور، گفت: تغییر قانونمند و گردش مدیران در ادوار و سطوح مختلف، از دستاوردهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران است.

استاندار آذربایجان غربی استفاده از ظرفیت ها و نیروهای بومی در انتصاب مدیران با توجه به شناخت کافی از استان و منطقه را مهم دانست و افزود: در کنار مدیران بومی، استفاده از ظرفیت و تجربیات نیروهای غیربومی نیز در انتصاب مدیران استان مد نظر خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه پس از گذشت بیش از ۴ دهه از عمر پرافتخار انقلاب اسلامی، دیگر زمانی برای آزمون و خطا نیست، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریتی استان باید ترکیبی از نیروهای با تجربه مدیریت در سطوح مختلف و جوانان انقلابی با روحیه جهادی و با انگیزه باشد.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موقعیت خاص جغرافیایی و ژئوپلیتیکی و ظرفیت های مختلف استان بخصوص در حوزه اقوام، ادیان و مذاهب، تصریح کرد: با برنامه ریزی صحیح در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، آذربایجان غربی می تواند در کنار توسعه متوازن، نقشی کلیدی و تاثیرگذار در معادلات پیچیده منطقه داشته باشد.

در این آیین رضا ابراهیمی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی معرفی و از خدمات علی مصطفوی قدردانی شد.

* مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی ،  مدیر کل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی ، عضو هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان استانداری آذربایجان غربی و واحد های تابعه و کارشناس مسئول سیاسی و انتخابات فرمانداری سلماس از سوابق رضا ابراهیمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست