اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بیمه آسیا به منظور انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره این شرکت با حضور سهامداران و نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و سازمان حسابرسی و همچنین دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بیمه آسیا با اکثریت آرای سهامداران، مسعود بادین، سید مهدی صادقی، محمدرضا عربی مزرعه شاهی، نادر حسن زاده و فرامرز خجیر به عنوان پنج عضو اصلی و همچنین مهدی شریفی و علی بهروزی به عنوان عضو علی‌البدل هیئت مدیره بیمه آسیا انتخاب شدند.

  این گزارش می‌افزاید، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بیمه آسیا به منظور انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره در ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۰ بهمن ماه سال جاری در ساختمان شماره یک این شرکت برگزار شد.

برای سومین دوره متوالی:

مسعود بادین، مدیرعامل بیمه آسیا شد

هیات مدیره بیمه آسیا به اتفاق آرا، برای سومین دوره متوالی مسعود بادین را به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت انتخاب کرد.

در اولین نشست هیات مدیره جدید بیمه آسیا و در اجرای نظام حاکمیت شرکتی، اعضای هیات مدیره به اتفاق آرا، مسعود بادین را به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا انتخاب کردند.

بنابر این گزارش، محمدرضا عربی مزرعه شاهی به عنوان رئیس هیات مدیره و مهدی شریفی به عنوان دبیر هیات مدیره انتخاب شدند.

لازم به ذکر است، در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه آسیا، با اکثریت آرای سهامداران،  مسعود بادین،  سید مهدی صادقی،  محمدرضا عربی مزرعه شاهی،  نادر حسن زاده و فرامرز خجیر به عنوان پنج عضو اصلی و مهدی شریفی و علی بهروزی به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره بیمه آسیا انتخاب شدند.

پیام تقدیر و تشکر مدیرعامل بیمه آسیا

مسعود بادین، مدیر عامل بیمه آسیا در پیامی با سپاس از اعضای هیات مدیره، سهامداران، مدیران و کارکنان،بیان دستاوردهای ارزشمند بیمه آسیا در چهارسال اخیر و برنامه های آینده بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور ،اظهار امیدواری کرد، برند بیمه ای محبوب ملت با گام های بلند، اعتماد و اطمینان را در مسیر پویایی به ارمغان آورد.

خداوند متعال را سپاس می گویم که با فضل و عنایت خود بار دیگر توفیق و افتخار خدمتگزاری در شرکت معظم بیمه آسیا را نصیب اینجانب کرد و با سپاس فراوان از اعضای محترم هیات مدیره و سهامداران محترم شرکت که با حمایت ها و حسن اعتماد خود، این وظیفه خطیر را برای سومین دوره به اینجانب محول نمودند.

بیمه آسیا در چهار سال گذشته، با تلاش و همت تمام ارکان شرکت شاهد اتفاقات بسیار مهم و ارزنده ای بود و به رغم تنگناها و فشارهای اقتصادی، وقوع بلایای طبیعی و به ویژه شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، همچنان دگرگونی های بسیار مثبتی را در حوزه های فنی، مالی و سرمایه گذاری، نیروی انسانی، شبکه فروش و مسئولیت اجتماعی تجربه کرد؛ افزایش ۱۲۴۸درصدی سرمایه شرکت از ۲۴۰ به ۳۱۰۰ میلیارد تومان، افزایش سهم از بازار بیمه، رشد قابل ملاحظه سپرده های بانکی، رشد قابل توجه ارزش سرمایه گذاری های بورسی و غیر بورسی، افزایش ذخایر خسارت معوق در جهت عمل به تعهدات و تقویت بنیه مالی شرکت، دستیابی به رکوردهای کم نظیر در حوزه فنی به ویژه افزایش و بهبود ترکیب پرتفوی و کاهش چشمگیر نسبت های خسارت از ۶۹ به ۵۲ درصد، حذف بندهای حسابرسی، گسترش شبکه فروش و خدمت رسانی در کشور با افزایش شعب از ۸۹ به ۱۰۱ شعبه و جذب نمایندگان و افزایش آنها از ۴۴۰۰ نفر به ۶۶۸۷ نفر در چهار سال اخیر، ایجاد تحولات و اتخاذ تصمیمات ارزنده در جهت حمایت از کارکنان و شبکه فروش و ایفای مسئولیت های اجتماعی، تنها بخشی از مهم ترین دستاوردهای ارزشمند این دوره است. و این چنین، بیمه آسیا در مسیر توانگری و توانمندی، افتخارات متعددی را نصیب خود نمود و در میدان رقابت، همواره دست بالا را داشت و صدرنشینی آن در صنعت بیمه در میان شرکت های بیمه خصوصی تداوم پیدا کرد. خانواده بزرگ بیمه آسیا در این سال ها توانست به دور از حاشیه ها و علیرغم مشکلات گوناگون، با تلاش و اراده راسخ در راه خدمت به مردم و میهن خود، به پیش رود.

مفتخرم که امروز، مشتریان، بیمه گذاران و عموم مردم، از بیمه آسیا به دلیل عملکرد بسیار خوب آن به عنوان برند محبوب مردم ایران، به نیکی و افتخار یاد می‌کنند.

اینجانب بر خود لازم می دانم به مصداق حدیث شریف من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق، از حمایت های بی دریغ سهامداران، تلاش های بی بدیل هیات مدیره فنی و متعهد، مدیران و کارکنان صدیق و سختکوش و شبکه فروش وفادار و توانمند،  صمیمانه قدردانی کنم.

بر اساس چشم انداز شرکت، که “بیمه آسیا، انتخاب هر ایرانی” است، تلاش ما در ادامه روند رو به رشد این شرکت، از یک سو، ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات به مشتریان و مردم میهن عزیزمان است و از سوی دیگر، حفظ و ارتقا سطح توانگری و بهره وری فنی و مالی بیمه آسیا با اتخاذ مدیریت بهینه منابع، افزایش بازدهی و بهبود فرایندهای عملیاتی و نظارتی و توسعه محصولات و نرم افزارهای بیمه ای است. شایسته است، با حسن اجرای تکالیف در تمام ارکان شرکت و با اتحاد و همدلی تمام همکاران و شبکه فروش، همچون گذشته تلاش کنیم تا الگویی موفق در صنعت بیمه باشیم. و در این مسیر، سرمایه اصلی ما، نیروی انسانی نخبه، مدیران مجرب و خوشنام صنعت بیمه و بهره گیری از فناوری های روز است.

 امید آن دارم، شرکت بیمه آسیا با اتکال به قوه لایزال الهی و با تکیه بر تعهد، دانش و اراده بلند مدیران، کارکنان و شبکه فروش خود، با ارائه طرح های جدید در دستیابی به افق های جدید موفق خواهد بود و این شرکت، مهیای آن می شود تا فصل جدیدی را در صنعت بیمه به ویژه در منطقه، رقم بزند. بیمه آسیا آینده ای روشن تر از گذشته و حتی اکنون را تجربه خواهد کرد و با گام های بلند، اعتماد و اطمینان را  در مسیر پویایی خود به ارمغان خواهد آورد.

در پایان، با آرزوی سربلندی برای خانواده بزرگ بیمه آسیا، برای همه عزیزان، سلامتی و توفیق روزافزون از درگاه خداوند منان خواستارم.

 مسعود بادین

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل

منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

گفتنی است بادین اصالتا اهل ارومیه مرکز آذربایجان غربی ست که توانسته به عنوان یکی از مدیران صنعت بیمه و حوزه اقتصادی کشور کارنامه موفقی از خود بر بر جای بگذارد و بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست