اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: عظمت دفاع مقدس و ایستادگی رزمندگان اسلام در مقابل دشمنان هرگز فراموش نخواهد شد.

جعفر ذوالفقاری در آیین تجلیل از آزادگان استانداری آذربایجان غربی با اشاره به تاریخ سازی انقلاب اسلامی، افزود: انقلاب اسلامی به عنوان افتخاری که با رهبری امام خمینی (ره) نصیب ملت ایران شد، همواره آرزوی ملت های مصلح جهان بوده است.

وی با یادآوری توطئه های متعدد دشمنان علیه انقلاب اسلامی با استفاده از ابزارهای مختلف، تصریح کرد: دفاع مقدس فقط جنگ با عراق نبود و کشورهای بسیاری متحد این رژیم در جنگ با انقلاب اسلامی بودند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر اینکه عظمت دفاع مقدس و ایستادگی رزمندگان اسلام در مقابل دشمنان هرگز فراموش نخواهد شد، افزود: آزادگان ایران اسلامی در اسارت با ایستادگی خود در مقابل دشمن، همزمان رژیم بعث عراق و منافقین کوردل را تضعیف و تحقیر کردند.

ذوالفقاری با اعلام اینکه دولت مردمی، ایثار و مجاهدت های آزادگان را ارج نهاده و خود را مدیون ایثارگران می داند، خاطرنشان کرد: آزادگان، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا نیز همواره به این انقلاب افتخار کرده و پشتیبان آن هستند.

وی در پایان، راهی را که امام خمینی (ره) پیش روی ملت ایران گذاشت، بسیار پربرکت دانسته و افزود: اطمینان دارم با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، زندگی پرافتخاری در انتظار ملت عزیز ایران است.

در پایان این مراسم از آزادگان شاغل و بازنشسته استانداری آذربایجان‌غربی  تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست