اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: اثربخشی و موفقیت یک سازمان تا حد قابل توجهی به تلاش و رضایت منابع انسانی آن مجموعه بستگی دارد

جعفر ذوالفقاری در جمع همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی با اشاره به آگاهی از وضعیت اشتغال همکاران استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها و اقدامات صورت پذیرفته، افزود: افزایش توان معیشتی کارکنان مجموعه وزارت کشور در استان ضروری بوده و مطمئناً با تعامل و همکاری جمعی، می توان شاهد اتفاقات مثبت و کارآمدی در مجموعه شد.

وی نیروی انسانی را ارزشمندترین منبع هر سازمان معرفی کرده و یادآور شد: اثربخشی و موفقیت یک سازمان تا حد قابل توجهی به تلاش و رضایت منابع انسانی آن مجموعه بستگی داشته و ارتقای بهره وری و کارآمدی بیشتر نیروهای انسانی شاغل در استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها، می تواند در دستیابی به اهداف مدنظر اثربخش باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مسئولیت را یک امانت الهی در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت : تاکیدات دین مبین اسلام و به خصوص کلام مولا علی بن ابیطالب (علیه السلام) ارزش مسئولیت در نظام را اسلامی بر ما آشکار میکند و این امانت الهی باید در دست کسانی باشد که خدمت بدون منت به خلق را اولویت زندگی اداری و شخصی خود قرار داده اند .

وی ادامه داد : ترویج روحیه خدمتگزاری و مسئولیت پذیری و همچنین رعایت تقوا در تمامی شئونات اداری می بایست جزو برنامه های مدیران باشد .

گفتنی است در این جلسه “عباس اصلانی”به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری آذربایجان غربی و “علی منصوری” به عنوان مدیرکل اداره کل اداری و مالی استانداری آذربایجان غربی معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست