اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : سرپرست اداره ورزش و جوانان مهاباد از کسب مقام قهرمانی ورزشکاران مهاباد در مسابقات پاورلیفتینگ زنان آذربایجان غربی خبر داد.

کیوان خوشبخت گفت: مسابقات پاورلیفتینگ و فیتنس چلنج زنان با حضور بیش از یک صد ورزشکار از شهرهای مختلف استان و در سالن ۶هزار نفری غدیر و سالن ورزش قهرمانی ارومیه برگزار شد.

او ادامه داد: در پایان این رقابت‌ها در بخش نوجوانان، مهاباد عنوان قهرمانی را کسب کرد و شاهین‌دژ و ارومیه دوم و سوم شدند.

خوشبخت افزود: در رده سنی جوانان نیز تیم مهاباد مقام قهرمانی را کسب کرد و شاهین‌دژ و ارومیه دوم و سوم شدند.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد بیان کرد: در بخش بزرگسالان هم عنوان قهرمانی به تیم مهاباد رسید و ارومیه نایب قهرمان شد و مقام سومی به تیم شاهین دژ رسید.

او با اشاره به کسب ٩ مدال طلا و ۶ مدال نقره توسط ورزشکاران مهابادی در این رقابت ها اچهار کرد: دلنیا عزیزی مدال طلا( قهرمانان قهرمانان مسابقات) از باشگاه ستارگان، گلاله عزیزی مدال طلا از باشگاه موج مثبت، فریده بایزیدی مدال طلا از باشگاه جوانبخش، دلپاک محمدزاده مدال طلا از باشگاه ستارگان، زیبا پور فرهاد مدال طلا از باشگاه جوانبخش، حنانه غفاری مدال طلا از باشگاه جوانبخش، فائزه اسماعیلی مدال طلا از باشگاه مدرن، اسرا صادقی مدال طلا از باشگاه مدرن، زهرا رفیعی مدال طلا از باشگاه مبارز، دیلان نورانی مدال نقره از باشگاه کراس فیت، پرشنگ محمدزاد مدال نقره از باشگاه ستارگان، سروه احمدنژاد مدال نقره از باشگاه ستارگان، سمیه شایق مدال نقره  از باشگاه مدرن، شیوا آقاپور مدال نقره از باشگاه مدرن، نصیبه خیری مدال نقره از باشگاه موج مثبت و شیرین خضری مدال برنز از باشگاه موج مثبت دست یافتند.

گفتنی است؛ نفرات برتر جهت شرکت در رقابت های کشوری توسط کادر اجرایی انتخاب خواهندشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست