اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

قریشی گفت : باتوجه به اینکه به پایان سال نزدیک می شویم، مدیران نواقص و کمبودها را پیش بینی کنند و نگذارند این کمبودها مردم را با مشکل مواجه کرده و به آنها صدمه بزند.

آوای مرز : امام جمعه ارومیه گفت: کمبود مرغ و مایحتاج زندگی مردم غیر قابل قبول است و مسیولان این کمبود را مرتفع کنند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی شهر برگزار شد، افزود: کمبود مرغ و برخی مایحتاج زندگی مردم در بازار از مدیران قابل قبول نیست، چرا مدیران این وضع و کمبود را پیش بینی نکرده و تدابیری برای حل کمبود مرغ نیاندیشیده و با واردات یا ذخیره سازی به وظیفه خود عمل نکردند.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه به پایان سال نزدیک می شویم، مدیران نواقص و کمبودها را پیش بینی کنند و نگذارند این کمبودها مردم را با مشکل مواجه کرده و به آنها صدمه بزند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس باید شهید مدرس را الگوی خود قرار دهند و همانند این عالم، دلسوز، متدین، شجاع و کارآمد باشند و بر ما نیز لازم است افرادی شایسته و کارآمد را برای کرسی نمایندگی مجلس انتخاب کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با تاکید به اینکه انتخاب نمایندگان مجلس نشان از درک و فهم افراد جامعه است، اظهار کرد: تلاش دشمن این است که یا مردم در انتخابات شرکت نکنند و اگر هم شرکت کردند افراد ناشایست و ناکارآمد انتخاب شوند لذا لازم است همه ما با آگاهی افراد شایسته را انتخاب کنیم.

وی یاد آورشد: ۱۲ آذر روز تصویب قانون اساسی است و جمهوری اسلامی ایران مترقی ترین قانون اساسی را در دنیا دارد.

امام جمعه ارومیه با بیان اینکه وظیفه بسیجیان حفظ کشور از تمام مشکلات و خطرات و مقابله با آنها است، ادامه داد: بصیرت داشتن، ابتکار عمل در وقایع، ناامید نشدن، پرهیز از کارهای نمایشی، پرهیز از دوقطبی بودن و توکل بر خدا از خصوصیات و ویژگی بسیجیان است.

وی گفت: ۱۶ آذر روز دانشجو روز استکبارستیزی است و دانشجویان و اساتید باید به مطالبات رهبری عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست