اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: ۹ ماه گذشته امسال۱۰ هزار و ۷۱۰ فقره انشعاب جدید فاضلاب در شهرهای آذربایجان غربی واگذار شده است.

رسول اکبری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی اظهار کرد: طی ۹ ماه امسال۱۰ هزار و ۷۱۰ فقره انعشاب فاضلاب در شهرهای مختلف آذربایجان غربی واگذار شده است که این حجم از واگذاری انشعاب طی مدت مذکور نشان از حرکت جهادی در راستای توسعه واگذاری انشعاب فاضلاب استان است.

وی با بیان اینکه از این تعداد انشعاب واگذار شده، ۸ هزار و ۴۴۹ فقره انشعاب نصب شده است، تصریح کرد: علاوه بر این شاهد اصلاح ۱٫۶۷۸ کیلومتر از شبکه فاضلاب استان نیز طی ۹ ماه امسال هستیم.

اکبری با اشاره به حجم لوله گذاری فاضلاب، تصریح کرد: به منظور توسعه خدمات فاضلاب به شهرهای مختلف آذربایجان غربی طی این مدت ۱۰۶٫۷۷۶ کیلومتر لوله گذاری فاضلاب را در استان شاهد هستیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی حجم فاضلاب جمع آوری شده استان طی ۹ ماه نخست امسال را ۷۱ هزار و ۸۴۴  مترمکعب عنوان کرد و گفت: در این مدت به یک هزار و ۴۹۵ مورد اتفاقات شبکه رسیدگی شده است.

اکبری رسیدگی به ۴ هزار و ۷۸۶ فقره اتفاقات انشعاب فاضلاب و بازسازی و احداث یک هزار و ۲۰۸ فقره دریچه فاضلاب را از دیگر اقدامات آب و فاضلاب شهری استان طی ۹ ماه گذشته اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست