اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد واحد ارومیه گفت: وزارت علوم نگاه تبعیض آمیزی در تفاوت گذاری میان دانشگاه آزاد با سایر موسسات غیرانتفاعی دارد.
سیدکاظم یکانی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: بسیاری از موسسات غیر انتفاعی که علی رغم نداشتن هیئت علمی تمام وقت خود را به عنوان دانشگاه تبلیغ می کنند و برای جذب دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از وزارت علوم اخذ مجوز کرده اند که این اقدام هیچ گونه توجیه حرفه ای ندارد.
یکانی با اشاره به ایجاد تحولات نظام مند و ساختاری در ارائه تخفیفات در راستای حمایت از دانشجویان مستعد این دانشگاه تصریح کرد: با تصمیم هیئت امنا و موافقت دبیرخانه مرکزی دانشگاه تخفیفاتی تا سقف ۵۰ درصد برای دانشجویان انصرافی، دانشجویان نیازمند، ورزشکاران، چهره های قرآنی و فعالان فرهنگی در نظر گرفته شده است.
سید کاظم یکانی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه تاکید کرد : خوشبختانه در طول چند سال اخیر با روند نزولی انصراف دانشجو در این واحد مواجه هستیم
وی افزود: از سال تحصیلی جاری نیز تخفیفات تا سقف ۱۵ درصد برای خانواده های رزمنده و ایثارگران اعمال شده است.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد واحد ارومیه ضمن بزرگداشت چهلمین فجر انقلاب اسلامی به تشریح برنامه های این دانشگاه بمناسبت دهه فجر پرداخت و گفت: سلسله نشست ها و همایش امامین انقلاب اسلامی با حضور مسولان استانی و استید دانشگاه آزاد استان، برگزاری میزگردهای آزاد اندیشی با محوریت جایگاه انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات ورزشی در سطح اساتید و دانشجویان از مهم ترین برنامه های دانشگاه آزاد استان در راستای گرامی داشت دهه فجر ۹۷ خواهد بود.

وی اظهار کرد: در حوزه اردوهای راهیان نور نیز تحولات اساسی در سطح دانشگاه های آزاد استان صورت گرفته است و در سال جاری ۱۵ کاروان دانشجویی و اساتید به بازدید از مناطق عملیاتی کشور می پردازند که نسبت به یک سال و نیم گذشته افزایش ۱۵۰ درصدی داشته است.

یکانی در پاسخ به سوالی در خصوص معوقات نیروهای حق التدریس دانشگاه آزاد واحد خوی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی جز واحدهای زیانده استان است و از سال ۹۵ بخشی از پرداختی های حق التدریس این واحد صورت نگرفته است که براساس اعلام سازمان مرکزی ۲ترم از معوقات اساتید حق التدریس این واحد تا اوایل اسفند پرداخت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست