اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی از واژگونی یک خودروی وانت بار به دره با ۳ کشته و ۱۳ مصدوم خبر داد.

 امیر جعفر زاده گفت: امروز ۶ خرداد، در پی اعلام حادثه در بخش صومای برادوست ارومیه ، روستای گل شیخان در نقطه صفر مرزی ایران و ترکیه عوامل امدادی پایگاه امدادونجات جمعیت هلال احمر سرو  بلافاصله به محل حادثه اعزام شده و نسبت به تریاژ و رهاسازی حادثه دیدگان اقدام کردند.

او ادامه داد: در این حادثه افرادی که برای جمع آوری گیاهان کوهی با یک دستگاه وانت باری عازم ارتفاعات شده بودند گرفتار حادثه شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی با اشاره به تعداد زیاد حادثه دیدگان در این واژگونی بیان کرد: با توجه به شدت حادثه تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمرمرکز استان به همراه معاونت امداد و نجات استان نیز  اعزام شدند و ۳ نفراز مصدومان را توسط آمبولانس های جمعیت هلال احمر به بیمارستان منتقل کردند.

او افزود: ۳ مصدوم دیگر  هم برای دریافت مراحل درمانی تحویل نیروهای اورژانس شدند و بقیه مصدومان توسط خودروهای روستاییان به مراکز درمانی منتقل شدند.

جعفر زاده  تصریح کرد: امدادگران ۳جان باخته‌ این حادثه را پس از رهاسازی تحویل مراجع مربوطه دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی با اشاره به اینکه حادثه در محل صعب العبور و با دسترسی سخت انجام گرفت، بیان کرد: دو دستگاه آمبولانس،یک دستگاه خودروی نجات و یک دستگاه خودروی کمک دار فرماندهی ،یکدستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس در این حادثه به مصدومین خدمات رسانی کردند همچنین تیم امداد هوایی هم برای هرگونه احتمال مداخله در امدادرسانی به حالت آماده باش درآمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست