اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صمت آذربایجان غربی گفت: طی بازرسی های انجام شده با همکاری نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک انبار احتکار مواد اولیه صنایع غذایی صنف و صنعت در ارومیه کشف و ضبط شد.

 ایرج مرندی در این باره گفت: در این بازرسی ۲۷۵ هزار و ۱۰۰ کیلوگرم شکر، ۳۵۰ هزار کیلوگرم روغن نباتی و ۳۰۰ هزار کیلوگرم آرد صنف و صنعت کشف و ضبط شد.

مرندی افزود:: پرونده تخلفات صنفی با عناوین احتکار و توزیع خارج از شبکه برای این واحد صنعتی به ارزش بیش از ۲۳۰ میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به نهاد های ذیربط ارجاع داده شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا ۱۰ اردیبهشت در راستای نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و غیر صنفی استان بیش از ۵ هزار و ۲۸۰ مورد بازرسی در سطح استان انجام شده است.

مرندی بیان کرد: طی بازرسی های انجام شده در سطح استان ۹۸۲ فقره پرونده تخلفات صنفی به ارزش بیش از ۱۲۰ میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر به سازمان تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.

او در پایان گفت: هموطنان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی از سوی واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی، خدماتی و غیره اعم از احتکار، قاچاق، کم فروشی، گرانفرروشی،… را از طریق سامانه شبانه روزی ۱۲۴ با ما در میان بگذارند تا در اولین فرصت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست