اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف بیش از ۴ تن انواع مواد مخدر در سطح استان از ابتدای سال جاری تا کنون، خبر داد.

سردار”رحیم جهانبخش” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر در سطح استان با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از ابتدای سال جاری با انجام چندین عملیات ضربتی و گسترده، نهایتا بیش از ۵۰ باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم شده است.

او تصریح کرد:  با اشراف اطلاعاتی و تلاش همکارانم در مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر ۴ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان از ابتدای سال جاری تاکنون کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در مبارزه با مواد مخدر تاکنون شهدای بسیاری نیز تقدیم نظم و امنیت میهن عزیزمان شده اند و پلیس با اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهد داد افراد فرصت طلب و سودجو بخواهند جوانان و این سرمایه های عزیز کشور را به سمت اعتیاد بکشانند و بدانند پلیس با قاطعیت با آنان برخورد خواهد کرد.

سردار جهانبخش در پایان اظهار کرد: یکی از اصلی‌ترین ماموریت‌های پلیس مبارزه با حمل، نگهداری، قاچاق و فروش مواد مخدر است و ما استوارتر از همیشه در برابر قاچاقچیان ایستاده‌ایم و به هیچ عنوان اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهیم داد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست