اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ۷۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در ارومیه کشف شد و سه نفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.

سردار ناصر اصلانی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک شبکه تولید هروئین و انتقال آن به کشورهای اروپایی، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی نامحسوس موفق شدند تا محل فعالیت این شبکه را در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان شناسایی کنند و پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضائی، اعضای این شبکه را در طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از محل مورد نظر ۶۴ کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین و ۹ کیلو و ۴۰۰ گرم مواد پیش ساز تولید هروئین را کشف و ضبط کردند.

سردار اصلانی افزود: در این عملیات ۲ دستگاه خودرو وانت سایپا و سواری پراید که در امر انتقال مواد مخدر مورد استفاده قرار می گرفت، توقیف شد.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست