اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف هشت کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان طی ۱۵ روز گذشته خبر داد.

سردار ناصر اصلانی پیش از ظهر سه شنبه در جریان بازدید خبرنگاران از آخرین کشفیات مواد مخدر استان اظهارداشت: در طول ۱۵ روز گذشته با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی استان هشت کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط و در این زمینه ۲۲ نفر قاچاقچی شناسایی و دستگیر و ۱۱ دستگاه خودرو در این خصوص کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه ۵ باند مواد مخدر شناسایی و متلاشی شد عنوان کرد: با توجه به اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌غربی و شهرستان‌های تابعه اقدامات اطلاعاتی و برنامه‌ریزی مدونی در کنترل محورهای مواصلاتی و شناسایی عناصر اصلی قاچاقچیان مواد مخدر را داشتند، در دو هفته گذشته پنج باند تهیه و توزیع مواد مخدر را در که سطح استان فعالیت داشتند شناسایی کردند.

وی افزود: از این پنج باند، ۱۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر اعم از هروئین، مرفین و تریاک کشف، ۲۲  نفر قاچاقچی اصلی دستگیر و نیز ۱۱ وسیله نقلیه سبک که با آن کار انتقال و حمل و نقل مواد مخدر را انجام می‌دادند توقیف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: موضوعی که در کنترل محورهای مواصلاتی استان حائز اهمیت بوده این است که ماموران پلیس به خودرو مشکوک شدند، چون در آن تعداد ۱۵ تخته رومیزی در قالب پارچه جا داده شده بود و ظن ماموران با توجه به نوع بویی که در ماشین به استشمام می رسید بیشتر شد و در بررسی‌های به عمل آمده معلوم شد که رومیزی دوخته شده به صورت کاردستی بود و در داخل آن نمد به کار برده شده است، به این صورت که تریاک را آب کرده و نمدها را به آن آغشته کرده اند تا در قالب خرید و فروش پارچه انتقال دهند که در نهایت توسط پلیس دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در آزمایشی که انجام شد هشت کیلوگرم تریاک خالص که به صورت آغشته به نمد بود کشف شد پس به قاچاقچیان توصیه می شود که بار کج به مقصد نرسیده و از هر شیوه و شگردی بهره ببرند، پلیس موفق تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست