اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : عملیات اجرایی تقاطع پل غیر هم سطح ( فاز دوم کمربندی تاج سد به آزادگان) توسط شهرداری مهاباد امروز با حضور مسئولان شهرستان آغاز شد.

شهردار مهاباد در این مراسم گفت: عملیات اجرایی تقاطع پل غیر هم سطح ( فاز دوم کمربندی تاج سد به آزادگان) به طول ۴٠ متر، عرض ٢٠ متر و ارتفاع ١٠ متر آغاز شده است.

بابک رستم پور افزود: ۱۴ عدد تیر پیش ساخته بتنی ۲۰ متری در این پروژه به کار گیری شده و حدود ١٧٠٠ متر مکعب بتن ریزی انجام گرفته است.

شهردار مهاباد گفت: این پروژه با اعتبار اولیه ١١ میلیارد تومان با هدف روان سازی ترافیکی در محور ورودی مهاباد از طرف پسوه در حال اجرا است.

او ادامه داد: در طول مسیر پروژه نیز یک دهنه پل ۲۰ متری با عرض سواره رو ۶ متر و نیز پیاده رو از هر طرف ۱ متر احداث خواهد شد. این پل یک تقاطع غیر همسطح است و رویکرد ما برای احداث آن رویکردی المان شهری خواهد بود و در نظر داریم با توجه به اینکه مکان پروژه، منطقه‌ای گردشگری است پروژه مذکور هم منطبق با آن، با رویکردی گردشگری طراحی و ایجاد شود و تنها یک سازه سیمانی صرف نباشد.

شهردار مهاباد گفت: دلیل راکد ماندن پروژه کمربندی تاج سد مهاباد به آزادگان از سال ٩٨ تاکنون مغایرت آن با طرح جامع شهری بود و اینکه  پروژه مذکور مصوبه کمیسیون ماده ۵ را نداشت، لذا امسال تمامی مجوزهای لازم و مصوبه کمیسیون ماده ۵ دریافت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست