اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر دوشنبه با حضور معاون توسعه ورزش های قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ، رییس فدراسیون و اعضای مجمع در محل آکادمی کمیته ملی المپیک برگزار شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، ظرفیت های قانونی در قالب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخورداری از سانس ها و امکانات مختلف ورزشی به ناشنوایان را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت : قطعا نگاه حمایتی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون همچنان ادامه خواهد داشت  .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای ناشنوایان ؛ مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ، عصر (دوشنبه ۱۶ تیر) در سالن فارسی اکادمی ملی المپیک و به ریاست دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای هیأت رئیسه فدراسیون ، مهران تیشه گران رئیس فدراسیون، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها ، فضل‌اله باقرزاده نایب رئیس کمیته ملی المپیک ، دکتر کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و سایر مسوولان فدراسیون و اعضای مجمع برگزار شد‌.
در ابتدای مجمع دکتر معتمدی دبیر فدراسیون ضمن خیرمقدم به مسوولان وزارت ورزش وجوانان، کمیته ملی المپیک، فدراسیون و اعضای مجمع، بخش های مختلف مجمع عمومی سالیانه فدراسیون را تشریح نمود.
سپس مهران تیشه گران گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال ۹۸ و برنامه عملیاتی سال ۹۹ توضیحاتی ارائه کرد.
وی گفت: سال ۹۸ و پس از برگزاری ۷۰ مرحله اردو و به فاصله ۱ هفته به برگزاری نهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان در هنگ کنگ به دلیل جنگ داخلی در این کشور مسابقات لغو شد ، و در پایان سال و در این مدت به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اردوها و مسابقات، در حوزه همگانی و از طریق فضای مجازی و بازسازی اماکن فدراسیون برنامه هایی را اجرا کردیم.
رئیس فدراسیون در ادامه اظهاراتش ضمن تقدیر از اعضای هیأت رئیسه، عنوان کرد: امیدواریم با مساعدت و همکاری اعضای محترم هیات رئیسه بتوانیم در ادامه و پس از بین رفتن ویروس منحوس کرونا ، ورزش ناشنوایان بیشتر را به سمت جلو پیش ببریم.
در ادامه، گزارش از سوی حسابرس مستقل، گزارش خزانه‌دار فدراسیون و همچنین بازرس به اطلاع اعضای مجمع رسید و مورد تصویب قرار گرفت.
 پس از ارائه نظراتی از سوی سه نفر از روسای هیات‌ها،  دکتر علی نژاد از فدراسیون ناشنوایان به عنوان فدراسیونی دارای انظباط مالی، اداری نام برد و گزارش حسابرس، بازرس و خزانه دار را بیانگر این مهم عنوان کرد .
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان رویداد رقابتی هشتمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان را که قرار بود در هنک کنگ انجام شود و بدلیل مسایل سیاسی برگزار نشد ، فرصت خوبی برای مدال آوری این مجموعه عنوان کرد و اظهار داشت : این رویداد متاسفانه لغو شد و سال جاری بدلیل شیوع کرونا مسابقات در اکثر رشته ها تعطیل است .
دکتر علی نژاد اهمیت حفظ آمادگی ورزشکاران و قهرمانان را در دوران کرونا مهم بر شمرد و تصریح کرد: فدراسیون باید بتواند از طریق آموزش های از راه دور شرایط حفظ آمادگی را برای قهرمانان پدید آورد .
وی ظرفیت های قانونی در قالب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخورداری از سانس ها و امکانات مختلف ورزشی به ناشنوایان را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: قطعا نگاه حمایتی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون همچنان ادامه خواهد داشت .
 دکتر علی نژاد کار کردن در ورزش ناشنوایان را جهاد عنوان کرد و اظهار داشت : از زحمات تمام کسانی که برای توسعه ورزش ناشنوایان فعالیت می کنند تشکر می کنم و امیدوارم سال ٩٩ هم سال موفقی برای این قشر رقم بخورد .

 

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

مجمع عمومی فدراسیون / تیر 99

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست