تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, آذربايجان غربي, اقتصادی, ویژه
شماره : 10342
تاریخ : 19 آبان 1398 :: 12:15
افزایش قیمت نان در آذربایجان غربی/اعلام قیمت های جدید بابايي : طبق بررسی های صورت گرفته قیمت هر قرص نان لواش ماشینی با ۲۷ درصد افزایش از ۱۸۰ تا ۲۳۰ تومان رسیده است.

آوای مرز : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از افزایش قیمت نان در استان خبر داد.

غلامرضا بابایی در خصوص روند افزایش قیمت نان در استان با اشاره به تفویض اختیار اعلام قیمت های جدید نان به استانها افزود: قیمت جدید نان در استان از ابتدای هفته جاری تعیین و اعمال شده است.

وی ادامه داد: طبق بررسی های صورت گرفته قیمت هر قرص نان لواش ماشینی با ۲۷ درصد افزایش از ۱۸۰ تا ۲۳۰ تومان رسیده است.

بابایی با بیان اینکه همچنین قیمت لواش تنور با چانه ۱۵۰ گرم از ۲۰۰ تومان به ۲۶۰ تومان افزایش داشته است گفت: نان بربری با وزن چانه ۴۵۰گرم از ۱۲۰۰تومان به ۱۵۰۰ تومان افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه سنگک سنتی به ۲ صورت تمام یارانه‌ای و نیمه یارانه‌ای در آذربایجان‌غربی عرضه می‌شود، بیان کرد: سنگک سنتی یارانه دار با وزن ۴۵۰ گرم  ۱۰۰۰ تومان و سنگک با آرد نیمه یارانه‌ای از ۱۲۰۰تومان به ۱۵۰۰تومان افزایش یافت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به قیمت نان بربری ساده ادامه داد: بربری ساده یارانه دار با وزن چانه ۵۰۰گرم از ۷۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان و با آرد نیمه یارانه ۱۵۰۰ تو.مان قیمت گذاری شده است.

وی با اشاره به ف تعداد نانوایی های استان را چهار هزار و ۵۰۰ واحد عنوان و اضافه کرد: از این تعداد سه هزار و ۵۲۵ واحد نانوایی یارانه دار و مابقی آزاد پزهستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی خاطر نشان  کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عرضه نان با شماره ۱۲۴ و ۳۳۲۲۷۹۶۰ تماس حاصل کنند.

© 2023 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.