تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, اقتصادی, شهرستان ها
شماره : 13158
تاریخ : ۱ تیر, ۱۳۹۹ :: ۱۷:۳۷
راه اندازی ایکس ری خودروهای سواری در گمرک بازرگان با توچه به شرایط کنونی کشور و شیوع بیماری کرونا اجرای تمامی برنامه ها را تحت شعاع قرار داده است.

آوای مرز : فرماندار ماکو گفت: به منظور افزایش اقدامات پیشگیرانه در خصوص مبارزه با مواد مخدر، ایکس ری خودروهای سواری در گمرک بازرگان راه اندازی می شود.

حسین عباسی امروز اول تیرماه در اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو در سال اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال و با تلاش شبانه روزی نیروهای عمل کننده بیش از ۳ کیلو ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر از عناصر قاچاق، تهیه و توزیع مواد کشف و ضبط و در این راستا ۵۱ نفر دستگیر و یک باند متلاشی شده است.

حسین عباسی با اشاره به اهمیت مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: منظور افزایش اقدامات پیشگیرانه در خصوص مبارزه با مواد مخدر، ایکس ری خودروهای سواری در گمرک بازرگان راه اندازی می شود.

او تاکید کرد: با توچه به شرایط کنونی کشور و شیوع بیماری کرونا که اجرای تمامی برنامه ها را تحت شعاع قرار داده است، ضروری است با استفاده از ظرفیت فضای مجازی، نصب بنر های تبلیغاتی و تولید محتوا، نسبت به آگاهی سازی عمومی در خصوص اثرات سوء مصرف مواد مخدر در بین خانواده ها اقدام شود.

فرماندار ماکو افزود: تحقق جامعه عاری از مواد مخدر بسیار سخت است ولی باید تلاش ها در راستای به حداقل رساند مصرف این مواد افیونی در بین جوانان تداوم و با جدییت دنبال شود که نبود معتاد متجاهر در سطح شهرستان ماکو عملکرد مطلوبی است که در سایه فرهنگ عمومی و تعامل بین اعضای شورا بدست آمده است.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.