تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, آذربايجان غربي, اجتماعی, بهداشت و درمان
شماره : 14055
تاریخ : ۲۵ شهریور, ۱۳۹۹ :: ۲۱:۳۱
ابتلای ۱۸۷ نفر به کرونا ویروس در یک روز/ مرگ ۹۳۹ نفر در آذربایجان غربی طی چند ماه اخیر در آمار اعلام شده از سوی ستاد کرونای استان، خبری از آمار بهبودیافته گان و مجموع کل مبتلایان استان نیست

آوای مرز : بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونای آذربایجان غربی با فوت  ۸ نفر دیگر در شبانه روز گذشته، مجموع فوتی های استان به ۹۳۹ نفر رسید.

 در تاریخ ۲۳ شهریور ماه، ۴۷۱ مورد بستری در استان داشته ایم که ۱۸۷ مورد بیمار قطعی مبتلا به ویروس کرونا و ۲۸۴ مورد مشکوک به ابتلا هستند.

در آی سی یو ۱۲۸ بیمار مبتلا به کرونا بستری شده اند که از این تعداد ۳۲ نفر بد حال و به دستگاه تنفس مصنوعی وصل هستند.

در این روز با ۸ نفر فوتی ، مجموع فوتی های استان  به ۹۳۹ نفر رسید که در  اورمیه ۲ نفر، خوی، سلماس، مهاباد، اشنویه و میاندوآب هم هر کدام یک نفر فوت کرده است.

تا این تاریخ، در ارومیه ۲۳۰، خوی ۱۷۲، مهاباد ۱۲۵، بوکان ۹۸، میاندوآب ۸۳، سلماس ۴۷، پیرانشهر ۳۴،  تکاب ۳۴، نقده ۲۸، شاهین دژ ۲۷، سردشت ۱۷، اشنویه ۱۲،  چایپاره ۱۰، شوط ۵،  چالدران ۸، ماکو ۴ و پلدشت ۴ نفر جان باخته اند.

به گزارش کردپرس، طی چند ماه اخیر در آمار اعلام شده از سوی ستاد کرونای استان آذربایجان غربی، خبری از آمار بهبودیافته گان و مجموع کل مبتلایان استان نیست و این ستاد تنها به آمار روزانه بستری ها و فوت شدگان بسنده کرده است.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.