تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, آذربايجان غربي, اجتماعی
شماره : 17499
تاریخ : 1 اردیبهشت 1400 :: 11:27
کشف حدود ۴۹ هزار رأس احشام قاچاق در آذربایجان غربی اقوامي : قاچاقچیان این پرونده‌ها به پرداخت بیش از ۹۳ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

آوای مرز : مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از کشف ۴۸ هزار و ۹۲۶ راس احشام قاچاق از استان طی سال گذشته خبر داد.

محمد اقوامی با اشاره به افزایش قاچاق احشام در استان اظهار کرد: طی سال گذشته ۴۸ هزار و ۹۲۶ رأس احشام قاچاق شامل ۷۶۱ رأس گاو، چهار نفر شتر و ۴۸ هزار و ۱۶۱ رأس گوسفند قاچاق در استان کشف شد.

وی با اشاره به تشکیل ۴۵۹ فقره پرونده قاچاق احشام در شعبات تعزیرات حکومتی استان عنوان کرد: قاچاقچیان این پرونده‌ها به پرداخت بیش از ۹۳ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

اقوامی از جزای نقدی ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی متخلفان بخش بهداشت و درمان در سال گذشته خبر داد و گفت: در این زمینه ۸۱۰ فقره تخلف در بخش بهداشت و درمان استان تشکیل شد که نسبت به مدت زمان مشابه پارسال ۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی با اشاره به تشکیل دو هزار و ۵۵ فقره پرونده کم فروشی در سال گذشته افزود: کم فروشی با دو هزار و ۵۵ فقره پرونده بیشترین نوع تخلفات پرونده‌های وارد به تعزیرات حکومتی در سال گذشته بود که متخلفان این پرونده‌ها به پرداخت ۱۷ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

© 2023 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.