تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, آذربايجان غربي, رسانه, فرهنگي
شماره : 21265
تاریخ : 22 دی 1400 :: 11:51
شناسایی ۱۸۱ متهم به قمار و شرط‌بندی در آذربایجان‌غربی سرهنگ نصرتی : وجه به اهمیت موضوع ‏شناسایی گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌‌بندی بطور مستمر در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار دارد

آوای مرز : رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: امسال با رصدهای انجام شده در سایت‌های قمار و شرط‌بندی ۱۸۱ نفر از عوامل دخیل در قمار اینترنتی در استان شناسایی و تحویل مقامات قضایی شده است.

سرهنگ اکبر نصرتی اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع ‏شناسایی گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌‌بندی بطور مستمر در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار دارد.

او افزود: ترفند کلاهبرداری سایت‌های قمار و شرط‌بندی همیشه به نحوی است که گردانندگان این سایت‌ها اجازه فعالیت با مبالغ پایین را به اعضاء داده و سپس کاربران جهت ادامه، با مبالغ بالاتری خود را درگیر این سایت‌ها می‌کنند، غافل از اینکه فعالیت بیشتر در سایت‌های قمار و شرط‌بندی منجر به فرو رفتن بیشتر در مرداب این سایت‌ها می‌شود.

نصرتی تاکید کرد: پلیس فتا استان در راستای مقابله با فعالیت این سایت‌ها در نه ماهه سال جاری اقدام به کشف ۱۶۳ پرونده نموده که در این راستا ۱۸۱ نفر متهم نیز شناسایی و تحویل مقامات قضایی شدند.

© 2023 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.