تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, آذربايجان غربي, اجتماعی, شهری و رفاهی
شماره : 30298
تاریخ : 22 شهریور 1402 :: 11:11
احصای 8 هزار مترمربع اراضی اوقافی برای اجرای طرح ملی مسکن در آذربایجان غربی در مرحله نخست در شهر ارومیه ۲۰ هزار مترمربع اراضی داخل محدوده شهری برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در نظر گرفته شده است.

آوای مرز : مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: اراضی اوقافی در شهرهای استان با مشارکت و همراهی اداره کل اوقاف برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن احصا و شناسایی می‌شوند.

به گزارش کردپرس، سید محسن حمزه‌لو بیان کرد: اراضی که از طرف اوقاف برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی احصا و مشخص شده و پس از تعیین کاربری و مشخص شدن وضعیت زمین به اجرای طرح نهضت ملی مسکن تخصیص می‌یابد.

او ادامه داد: در مرحله نخست در شهر ارومیه ۲۰ هزار مترمربع اراضی داخل محدوده شهری برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در نظر گرفته شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ٨ هزار و ۱۰۰ مترمربع در قالب ۳۶ قطعه از اراضی اوقافی با قابلیت بارگذاری۱۳۳ واحد مسکونی در آذربایجان‌غربی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تخصیص یافته است.

حمزه‌لو افزود: هدف ما در بحث تغییر کاربری و الحاق به محدوده اراضی اوقافی بهره‌مندی عموم مردم از طرح نهضت ملی مسکن است تا تامین مسکن در جامعه با سرعت انجام گیرد.

© 2023 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.