تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, آذربايجان غربي, فرهنگي
شماره : 6866
تاریخ : ۲۹ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۲۱:۴۰
« ترش و شیرین » هدیه نوروزی شبکه استانی آذربایجان غربی مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی از پخش سریال طنز ترش و شیرین همزمان با تعطیلات نوروزی خبر داد.

آوای مرز : مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی از پخش سریال طنز ترش و شیرین همزمان با تعطیلات نوروزی خبر داد. مسعود مجرد نوروز امسال صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با تولیدات متنوع نوروز امسال مهمان خانه هم استانی‌ها می‌شود افزود: برنامه یاز نغمه سی، یاز گلیر، ائویمیز و سریال طنز ترش و شیرین از بخش سیما از جمله برنامه‌های جذابی است که برای هم استانی‌ها تدارک دیده شده است. وی ادامه داد: بخش صدای صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نوروز ۹۸ را با ویژه برنامه تحویل سال با عنوان "باهارا سلام" (سلام به بهار)،"گلدی باهار" (بهار آمد) به تهبه کنندگی محمدعلی عبدالی و "یاز نفسی" (نفس بهار) به تهیه کنندگی زینب اسمی در خدمت شنوندگان خواهد بود. مجرد برنامه نوروز نغمه لری با موضوع گردشگری را از دیگر برنامه‌ها معرفی کرد و افزود: معرفی جاذبه‌های طبیعی و تاریخی استان، ارتباط زنده با سایر مراکز صداوسیما و گزارش‌های متنوع از مسافران و مهمانان نوروز در سراسر استان از آیتم‌های سایر برنامه‌های صدای مرکز آذربایجان غربی در ایام نوروز ۹۸ خواهد بود. مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی گفت: سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز با برنامه‌های شاد و متنوع، میهمان خانه‌های گرم و صمیمی مردم استان در ایام نوروز ۹۸ خواهد بود. وی ادامه داد: سیمای مرکز آذربایجان غربی نوروز ۹۸ را با "یازگلیر" (بهار می‌آید)،ائویمیز، سلام اوشاقلار، سریال طنز تازه تولید شده "تورشا شیرین"، برنامه "شاد یاشا" با رویکرد طنزنمایشی و بیزیم ائللر با رویکرد فولکلور، مستندهای معرفی استان، نغمه عاشقی و دیدار در مراکان و نیز مستندهای فلامینگو ها و در مسیر زاب از آنتن سیمای استانی پخش به استقبال سال جدید می‌رود. ساخت سریال طنز "ترش و شیرین" به کارگردانی بابک لطفی کلید خورد، این سریال در تعطیلات عیدنوروز از شبکه استانی آذربایجان غربی پخش خواهد شد.

این سریال در قالب طنز به معضلات و آسیبهای اجتماعی از قبیل اعتیاد و طلاق می پردازد.این سریال ۱۶ بازیگر اصلی، ۲۹ بازیگر فرعی و ۲۰۰ هنرور دارد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.