تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : adminm
حوزه : آخرين اخبار, اجتماعی, ورزشی
شماره : 8641
تاریخ : 15 تیر 1398 :: 22:22
یک بانو رئیس اداره ورزش و جوانان پیرانشهر شد در طول 10 روز گذشته این سومین مسئولی است که در شهرستان پیرانشهر تغییر پیدا کرده است.

آوای مرز : مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان با حضور ترابی فرماندار پیرانشهر ،خضری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،خدادادی معاون اداره کل ورزش و جوانان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. در این مراسم با اهدای حکم سرکار خانم محمودی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیرانشهر معرفی و از خدمات خوشبخت قدردانی شد.

رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص این تغییر به خبرنگار کردپرس گفت: از اینکه در سطح استان آذربایجان غربی برای اولین بار سکان هدایت اداره ورزش و جوانان یک شهرستان را به یک بانوی موفق و ورزشکار می سپاریم جای خوشحالی دارد.

وی ادامه داد: در پست‌های مدیریتی شهرستان حضور بانوان به عنوان بخش مهمی از جامعه همواره کم رنگ بوده که امیدواریم با این انتصاب بجا مسیر انتصاب بانوان در پست‌های دیگر مدیریتی و کلان شهرستان هموار گردد.

خضری اظهار داشت: بانوان پرورش دهنده جامعه هستند و فعالیت بیشتر بانوان در عرصه‌های ورزشی می‌تواند موجب تزریق روحیه شادی و نشاط در جامعه شود و امیدواریم با انتخاب خانم محمودی تمایل بانوان به فعالیت‌های اجتماعی بیشتر شده و نقش پررنگ‌تری در جامعه داشته باشند.

گفتنی است؛ مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیرانشهر بدون حضور "کیوان خوشبخت" رئیس سابق این اداره برگزار و با اهداء حکم ریاست به خانم " اثمر محمودی" که کارمند شاغل در قسمت اداری اداره ورزش و جوانان پیرانشهر است انجام شد.

در طول ۱۰ روز گذشته این سومین مسئولی است که در شهرستان پیرانشهر تغییر پیدا کرده است.

© 2023 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری تحلیلی آوای مرز محفوظ می باشد.