اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز :  فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از آغاز طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی در استان خبر داد و گفت: پلیس با افراد قانون‌شکن برخورد جدی و بدون اغماض می‌کند.

سردار رحیم جهانبخش در خصوص اجرای این طرح افزود: به دنبال مطالبات مردمی مبنی بر ارتقای احساس امنیت، طرح تشدید ارتقای امنیت اجتماعی به صورت شبانه روزی و محله محور در استان اجرا می‌شود.

وی اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح، برخورد با خودروهای بدون پلاک، پلاک مخدوش، رانندگی خطرناک، حمل هر گونه قمه یا قداره، اراذل و اوباش، سلاح و مهمات غیرمجاز، مزاحمت با هدف برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم خیز و با همکاری شهروندان به صورت ضربتی و مویرگی اجرا می‌شود.

سردار جهانبخش ضمن هشدار به قانون شکنان در خصوص برخورد جدی و قانونی پلیس با آنان، گفت: با بسیج نیروها و امکانات تخصصی، ظرفیت نیرویی خوبی از سراسر استان در رده‌های مختلف و پلیس‌های تخصصی برای تقدیم نظم و امنیت مطلوب به عموم مردم اجرای مأموریت می‌کنیم.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بدون مشارکت و همراهی شهروندان برقراری امنیت مطلوب امکان پذیر نیست، ضمن قدردانی از مشارکت مردم در تولید امنیت از آنان خواست هشدارها و توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست