اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : وزیر کشور در حکمی “حسین مهدی‌زاده” را شهردار ارومیه منصوب کرد.

در متن حکم وزیر کشور که برای انتصاب شهردار ارومیه خطاب به “حسین مهدی زاده” صادر شده است، آمده است: به موجب این حکم و در اجرای صدر تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱- ۳- ۱۳۷۵ و اصلاحات بعدی آن و براساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر ارومیه، جنابعالی را به سمت شهردار ارومیه منصوب می‌نمایم.

وزیر کشور در این حکم با عنایت به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، از شهردار ارومیه خواسته است با انتخاب مدیران متعهد و کارآمد و برنامه‌ریزی دقیق،اهدافی چون پایبندی به اصول و ضوابط معماری اسلامی- ایرانی و گسترش نمادهای دین و اخلاق، هویت بخشی به سیما و منظر شهرها و استحکام بناها، رعایت ملاک های امانت، دینداری، کفایت و کارآمدی، شفافیت فرآیندها و شناخت گلوگاه‌های فساد خیز و مبارزه جدی با عوامل آن را محقق کند.

 وحیدی همچنین از شهردار ارومیه خواستار تسهیل، تسریع و انضباط در خدمت رسانی به شهروندان و پوشش فراگیر خدمات شهری، رعایت توزیع عادلانه خدمات، امکانات و نگاه عدالت گستر به اقشار محروم و آسیب پذیر با رویکرد محله محوری توجه اساسی به ظرفیت جوانان و رسیدگی ویژه به امور بانوان، ایثارگران، سالمندان و معلولان، اهتمام جدی  و مسئولانه به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست و ارتقا فضای سبز شهری، افزایش نشاط و فضیلت‌های معنوی، فرهنگی و اجتماعی، توجه ویژه به آبادانی مراکز فرهنگی و مذهبی و ترویج هنجارهای اسلامی، تکریم و حسن سلوک با مردم و جلب اعتماد عمومی، جلب مشارکت های مردمی و نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات، همکاری متقابل با مسولان ملی و محلی به منظور تقویت مدیریت شهری کارآمد شده است.

او در این حکم خطاب به شهردار ارومیه ابراز امیدواری کرد: با استعانت از پروردگار یکتا و در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه و رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط  و لحاظ نمودن سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

“حسین مهدی زاده” به پیشنهاد اعضای ششمین دوره شورای اسلامی ارومیه و با هفت رای از ۱۱ رای، به سمت شهردار این شهر منصوب شد و به احتمال زیاد طی هفته جاری آیین معارفه  اوبرگزار خواهد شد.

مهدی زاده، دارای دکتری تخصصی شهرسازی است و شهرداری سلماس و مدیرکل امور شهری استانداری آذربایجان غربی را در کارنامه خود دارد.

پس از اینکه شهردار اسبق ارومیه محمد حضرت پور، در اواخر دی ماه سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به اتهام فساد مالی دستگیر شد؛ پس از مدت کمی سرپرستی توسط غلامرضا عدل دوست، مجید آقازاده اواخر اسفند سال گذشته به عنوان شهردار ارومیه انتخاب و حدود پنج ماه مدیریت شهری ارومیه را بر عهده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست