اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

از شهروندان درخواست می شود که در صورت وقوع سرقت، جعل و یا کلاهبرداری با حفظ خونسردی و آرامش  می‌توانند مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به اطلاع پلیس رسانده و همکاری لازم را جهت شناسایی و دستگیری متهمان با خدمتگزاران خود در مجموعه انتظامی داشته باشند.

آوای مرز :جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی از شناسایی و انهدام باند جاعلان حرفه ای با کشف ۳۰۷ فقره وکالت نامه جعلی به منظور خارج کردن و سرقت خودروهای لیزینگی از پارکینگ، در ارومیه خبر داد.

سرهنگ سامان غنی زاده در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وصول خبری مبنی بر اینکه سه نفر از کلاهبرداران حرفه ای و سابقه دار در ارومیه با جعل اسناد و تنظیم وکالت نامه های جعلی اقدام به خارج کردن یک دستگاه خودروی لندکروز از پارکینگ نموده اند؛ پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی های قضایی؛ با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی لازم، خودروی لندکروز شناسایی، توقیف و با بررسی مدارک آن، مشخص شد وکالت نامه جعلی بوده و مجددا به پارکینگ منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در این خصوص ۲ نفر از متهمان اصلی جعل مدارک و اسناد دستگیر و در بازجویی های تخصصی پلیس به جعل  ۳۰۷ فقره وکالت نامه جهت خروج خودروها از پارکینگ؛ با همکاری ۵نفر دیگر اعتراف کردند.

به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ غنی زاده با اشاره به اینکه  تمامی متهمان دستگیر و  پس از تکمیل تحقیقات؛ برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند؛ از شهروندان خواست که در صورت وقوع سرقت، جعل و یا کلاهبرداری با حفظ خونسردی و آرامش  می‌توانند مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به اطلاع پلیس رسانده و همکاری لازم را جهت شناسایی و دستگیری متهمان با خدمتگزاران خود در مجموعه انتظامی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست